Alper Potuk o sektörde battı !

Alper Potuk o sektörde battı !

Fenerbahçe'den kazandığı bütün parayı inşaat sektörüne yatıran Alper Potuk, bütün birikimini kaybetti

Fenerbahçe'den kazandığı bütün parayı inşaat sektörüne yatıran Alper Potuk, bütün birikimini kaybetti. 

Formunda ciddi bir düşüş olan ve son 2 haftada kadroya dahi giremeyen Fenerbahçeli Alper Potuk'un, yatırım yaptığı işte büyük maddi kayıp yaşadığı ve bu nedenle kendisini futbola veremediği öğrenildi.

Başarılı oyuncunun, futboldan kazandığı paraları değerlendirmek hedefiyle lüks evler yapmak için inşaat işine girdiği belirtlidi. Ancak 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, bu işte zarara uğradı ve büyük bir maddi kayıp yaşadı. Milli futbolcunun yaptığı yatırım nedeniyle bütün birikimlerini kaybettiği kaydedildi.

DÜZENSİZ ÖZEL HAYATI DA ETKİ ETTİ

Bu nedenle moral olarak yıkılan başarılı oyuncunun, idmanlarda da yüzünün asık olduğu ve kendisini sahaya veremediği öğrenildi. Öte yandan Alper Potuk'un performansının düşmesinde düzensiz özel hayatının da başkabir etken olduğu belirtildi.

Yönetim de 27 yaşındaki futbolcudan bir an önce toparlanmasını ve futbola odaklanmasını istedi. Sarı-lacivertli formayla bu sezon toplam 6 maça çıkan Alper Potuk'un 1 golü bulunuyor. Mircea Lucescu da bu oyuncuyu son maçlar için milli kadroya dahil etmemişti.

Sözcü

Etiketler inşaat Alper Potuk