Aşk 101 oyuncusu Kubilay Aka'dan AK Parti'ye sert yanıt

Aşk 101 oyuncusu Kubilay Aka'dan AK Parti'ye sert yanıt
Güncelleme:

Aşk 101 oyuncusu Kubilay Aka, dizi hakkında eleştirilerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'a isim vermeden cevap verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın Netflix dizisi Aşk 101'le ilgili eşcinsellik açıklamalarına dizinin başrol oyuncularından Kubilay Aka'dan yanıt geldi.

Kubilay Aka sosyal medya hesabından Ünal'a "Yıl olmuş 2020, bir yanda cinsiyetcilik yapanlar, diğer yanda senaryolarla ilgili yalan haberler. Sevgili büyüklerim, bu ülkede her gün kadına ve hayvanlara tecavüz ve şiddet uygulanıyor. Hangisi daha çok yakışıyor? Biraz anlayış" diye cevap verdi.

AK Partili Ünal ne demişti?

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalına konuk olan AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal Netflix dizisi Aşk 101 hakkında, "Şöyle bir şey oldu geçtiğimiz günlerde Netflix bir dizi istedi, dizinin senaryosu hazırlandı. Dizi bir eşcinsel hikayesiydi ve orada Osman isminde bir eşcinsel üzerinden yerli yapım firmasına bir dizi yapım teklifi verdi. Bu normal bir şey diyebilirsiniz. Ama Almanya'da, Fransa'da Hollanda'da ya da ABD'de, bir eşcinsel kendi özel hayatını yaşar. Ama gazete almaya gittiğinde eğer yanında çocuk edindiği ya da kendi çocuğu da olabilir, gazete bayisine gittiğinde bir porno dergisinin poşet içinde satılmamasına tepki gösterir" demişti.

İşte Kubilay Aka'nın o paylaşımı:

Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak?Aşk 101 2. sezon ne zaman başlayacak?