Monaco - Beşiktaş: 1-2
Kasko sigortasında flaş gelişme
Baykal'ın doktorundan flaş açıklama ! İşte son durumu

Babasından böyle intikam aldı

Efsane isim Ozzy Osbourne'un kızı Kelly Osbourne, babasından böyle intikam aldı.

Babasından böyle intikam aldı
A+ A-

Kelly Osbourne, babası Ozzy Osbourne'un sevgilisi olduğu iddia edilen kadının telefonunu Twitter adresinden yayınladı.

31 yaşındaki TV sunucusu Kelly Osbourne, babası dünyaca ünlü Black Sabbath solistiOzzy Osbourne ve saç tasarımcısı Michelle Pugh arasındaki ilişki ortaya çıkınca küplere bindi. 

Kelly Osbourne, yaptığından pişman olmadığı için tweet'ini silmedi. 

İntikam almak için ilginç bir yönteme başvuran Osbourne, babasının sevgilisinin telefonnumarasını 'Ucuza oral seks arayan varsa arasın' diyerek Twitter hesabından yayınladı. Telefon numarası, Osbourne'un 4 milyon takipçisi olan Twitter hesabından yayınlandıktan birkaç saat sonra devre dışı kaldı.

'HİZMETÇİLERLE YATAKTA BASTIM'

67 yaşındaki ünlü solist Ozzy Osbourne ile 63 yaşındaki eşi Sharon, 34 yıllık evliliğin ardından Mayıs başında ayrıldıklarını açıklamışlardı.

5744452467b0a95a982ecf41.jpg

US Weekly'nin haberine göre Sharon, eşinin e-maillerinde gizli aşk mesajlaşmalarını yakalamış ve 'Bunca yıldan sonra olanlara inanamıyorum. Şu an herhangi birhaber okumak ve fotoğraf görmekten kaçınıyorum. Yaraya tuz basmak gibi oluyor' demişti. Boşanmak için avukatlarıyla görüşen Sharon Osbourne'u vazgeçirmek için Ozzy Osbourne'un sevgilisinden ayrıldığını söylemesi ve evliliğini kurtarmaya çalışması da gelen haberler arasında.

Sharon Osbourne, geçtiğimiz mart ayında ilk kez aldatılmadığını, daha önce Ozzy'yi iki hizmetçisiyle yatakta bastığını da açıklamıştı.