Beyazıt Öztürk bıraktı mı ?

Ekranların sevilen ismi Beyazıt Öztürk'ün programı bıraktığı bir daha geri dönmeyeceği iddia edildi.

Beyazıt Öztürk bıraktı mı ?
A+ A-

Bu yıl çokça tartışılan 'Beyaz bırakıyor mu?', 'yurt dışına mı taşınıyor?' meselesi, ünlü şovmenin programının sezon finali yapmasının ardından yeniden gündemde.

Habertürk magazin yazarı Esin Övet bugünkü köşesinde bu yıl çokça tartışılan 'Beyaz bırakıyor mu?', yurt dışına mı taşınıyor meselesini bir kulak misafirliği ışığında masaya yatırdı.

İşte Övet'in ünlü şovmen hakkında yazdıkları:

Geçen akşam bir masadayım. Sektörden 2 kişi kendi aralarında Beyaz’ı tartışıyor. Biri “Beyaz bu sene final yaptı. Çaktırmadı ama dönmeyecek yeni sezona” diyor, diğeri de “Yok olur mu? Yeni sezon için acayip fikirleri var üstelik. Dönecek, dönecek” diyor. Israrla biri “Dönecek” diyor, biri “Dönmeyecek” diyor. Bizler de pinpon maçı izler gibi kafamızı bir o yana bir bu yana döndürüyoruz. Malum olaylar yaşandıktan sonra Beyaz kendini az biraz çekti geriye ya, herkes bir şeyler söylüyor. Ama olayları bırakın, ben kendimi bildim bileli Beyaz her sene bırakacak. Daha doğrusu “Bıraksın artık kaç sene oldu” diyenler o kadar çok ki. Yahu bir durun. Adam final yaparsa üzülün. Sevinmeyin. Amerika’da yıllarca şov programı yapan var. Memlekette herkes onu sarıp sarmalıyor. Hatta “Beyaz bıraksın” diyenler bir yandan da “Adamlar bak yıllardır program yapıyor izlettiriyor” diyorlar. Ama iş bizim insanımıza geldi mi “Bıraksın artık” oluyor. Anlamak mümkün değil. Gerçekten mümkün değil. Beyaz 20 yılı devirmiş; alkışlayacaklarına söylenmedik söz kalmıyor. Ama pardon bizim insanımız alkışlamaz. Direkt köstekler.