Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Çelik'ten 'Şemdinli' mesajı olay oldu

Şarkıcı Çelik'in Şemdinli'de 8'i asker 10 evladımızın şehit olmasının ardından Twitter'daki bu paylaşımı olay oldu.

Çelik'ten 'Şemdinli' mesajı olay oldu
A+ A-

Çelik Erişçi, Şemdinli'de 18 kişinin hayatını kaybettiği saldırıya ilişkin Twitter hesabından bir video yayınladı ve “Ne kadar duyarlı bir sanatçıyım. Şehitlere rahmet ailelerine başsağlığı diledim ve konu çözüldü” diye konuştu.

Çelik'in mesajı şöyle:

"Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Geride kalan elemli ve acılı ailelerine başsağığı diliyorum, Allah sabırlar versin. Böylece tüm toplumun takip ettiği sosyal medya önünde mesajımı vererek sanatçı duyarlılığımı göstermiş oldum. Biraz sonra maçı izleyip, çekirdek yeyip kola içerken kimsenin haberi olmayacak. Ama herkes bizim ne kadar duyarlı olduğumuzu ve mesaj verdiğimizi görecek. Böylece toplumu kandırmış olacağız. Kendimizi de kandırmış olacağız. Toplum kendini kandırıyor, insanlar birbirlerini kandırıyor. Bakalım bu kandırmacayla ne kadar yol alacağız. Allah vatanımızı milletimizi korusun. Vatanıma barış, sağlık ve huzur getirsin, tüm kalbimle diliyorum. Ama her şeyden önce hepimize akıllar fikirler versin inşallah."

33-022.jpg

PKK Hakkâri'nin Şemdinli ilçesindeki Durak karakolunun olduğu bölgeye bomba yüklü araçla saldırı düzenlemiş, saldırıda 10 asker şehit olurken, 8 vatandaş yaşamını yitirmişti.