Cengiz Kurtoğlu'nun kavga görüntüleri ortaya çıktı

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Sarıyer'de doğum günü kutlaması için gittiği mekanda kavga etti. Kurtoğlu'nun aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa C.'ye bıçakla saldırdığı iddia edildi. Olayda Mustafa C. yüzünden yaralanırken, Cengiz Kurtoğlu gözaltına alındı. Kavganın görüntüleri de ortaya çıktı.

Cengiz Kurtoğlu'nun karıştığı olay, 22 Kasım Pazartesi günü saat 23.00 sıralarında Sarıyer'de bulunan bir restoranda meydana geldi.

İddiaya göre, bir arkadaşının doğum günü partisine katılan şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa C. ile tartışmaya başladı. Ardından masadan aldığı servis bıçağı ile C.'ye saldıran Cengiz Kurtoğlu'nu araya girenler sakinleştirmeye çalıştı. Yaşanan olay iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olaylar sırasında yüzünden yaralandığını iddia eden iş insanı Mustafa C. polise giderek, Cengiz Kurtoğlu'ndan şikayetçi oldu.

İFADESİ ALINDIKTAN SONRA SERBEST BIRAKILDI
Restoranın güvenlik kameralarını inceleyen Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Cengiz Kurtoğlu'nu gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Burada ifadesi alınan Kurtoğlu, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

ORHAN GENCEBAY'A HAKARET İDDİASI!
Cengiz Kurtoğlu, poliste verdiği ifadesinde Mustafa C. ile Orhan Gencebay ve diğer bazı sanatçılara hakaret ettiği için tartıştıklarını söyledi. Kurtoğlu'nun, C.'ın yüzünün bıçakla yaralanmadığını, tırnağı ile çizilmiş olabileceğini söylediği öğrenildi.