Monaco - Beşiktaş: 1-2
Kasko sigortasında flaş gelişme
Baykal'ın doktorundan flaş açıklama ! İşte son durumu

Ceren Hindistan'dan Ümit Aslan'a olay söz

Ceren Hindistan, bir dönem imam nikahıyla yaşadığı Ümit Aslan'a ağır bir gönderme yaptı.

Ceren Hindistan'dan Ümit Aslan'a olay söz
A+ A-

Magazin dünyasının yakından takip ettiği ilişkilerden olan ve sürpriz bir şekilde yaşanan ayrılıkla biten Ceren Hindistan ve Ümit Aslanilişkisinde sular durulmuyor. Hindistan, eski imam nikahlı eşi ve kızı Arya Rima'nın babasıÜmit Aslan'a, Snapchat üzerinden ağır bir gönderme yaptı.

İMAM NİKAHI KIYMIŞLARDI

2014'te imam nikahı kıyan çift bu yılın ocak ayında ayrılmıştı. Bu ilişkiden Arya Rima adlı bir de kızı olan Hindistan, Babalar Günü'nde yaptığı Snapchat paylaşımıyla kavgayı yeniden alevlendirdi.

ceren-hindistan-ic.jpg

"ONLARIN DA 'Y.VŞAKLAR GÜNÜ'NÜ KUTLARIM"

"Erkekler, niçin kadınlar çocukları sanki babalarının evinden getirmiş gibi davranırlar ve sonrasında yok sayarlar? Ortalıkta, yeni sevgilisinin köpeğini kucağından indirmeyen ama eski karısından olan çocuklarını görmeyen, aç mı tok mu bilmeyen erkek müsveddeleri var. Çok y.vşak! Onların da 'y.vşaklar günü'nü kutlarım. 11 aylık çocuğunu 9 ay boyunca 1 saat görüp kaçan, çocuğuna 5 lira dahi yollamayan baba müsveddesi. Bu dünya tehditle, güç gösterisiyle dönmüyor" şeklinde bir mesaj atan Ceren Hindistan'a Ümit Aslan'ın yanıtı gecikmedi.

"YAZDIKLARININ HESABINI VERECEKSİN"

Aslan, Ceren Hindistan'a attığı mailde, "O yazdıklarının hepsinin hesabını vereceksin!" yazmış.