Cicinho dövmeleri sildirmek istiyor

Cicinho dövmeleri sildirmek istiyor
Güncelleme:

Cicinho, kulübün resmi yayın organı Sivasspor dergisinde yer alan röportajında, futbol ve aile yaşantısına dair açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'un Brezilyalı futbolcusu Cicinho, vücudundaki dövmelerinden memnun olmadığını, acısız ve ağrısız bir yöntemi olması durumunda sildirmeyi düşündüğünü ifade etti.

Sivas'ta ve Sivasspor'da bulunmaktan mutlu olduğunu belirten Cicinho,  saha dışındaki özel hayatına dikkat ederek formunu korumaya çalıştığını kaydetti.
 
ir gün şans bulması durumunda vücudundaki dövmeleri sildirmek  istediğini belirten Cicinho, "Dövmelerimin aslında bir anlamı yok, sadece eski  hayatımı yaşadığım günlerdeki zamanlarıma tanıklık ediyor. Dövmelerimden memnun  değilim. Eğer şu anda tamamen sildirme şansım olsaydı yapardım. Belki bir gün tam  anlamıyla acısız, ağrısız yöntemi olursa sildirmeyi düşünüyorum" ifadelerini  kullandı.
 
"Sivasspor'da mutluyum" 
 
Antrenman ve maç günleri haricinde evinde futbol izleyerek zaman  geçirdiğini vurgulayan Cicinho, herhangi bir transfer teklifi almadığı halde  isminin Beşiktaş ve Akhisar Belediyespor ile anılmasına bir anlam veremediğini  dile getirdi.
 
Kırmızı-beyazlı ekipten başka bir takıma transfer olmayı düşünmediğini  belirten Cicinho, şöyle devam etti: "Sivasspor'da mutluyum, burada oynamayı seviyorum, keyif alıyorum. Ama  başka teklifler geldiği takdirde öncelikle yönetimimizle görüşülür. Çünkü 34  yaşında bir oyuncuyum, bir yıl daha kontratım var. Zaten gitme gibi bir düşüncem  yok ama herhangi bir teklif gelirse, bu kulübümüz için nasıl bir anlam ifade  ediyor, kulübümüz nasıl bakar, önce bunları göz önünde bulundurup ona göre  hareket edilir."
 
Cicinho, futbol oynamaktan keyif aldığını ve şu an için futbolu  bırakma gibi bir düşüncesinin olmadığını aktararak, "Bugün bırakacak olsam  Sivas'ta bırakmak isterdim fakat yarının ne olacağını bilmiyoruz. O yüzden de kaç  yaşında ve nerede bırakırım konusunda kesin bir cevap veremiyorum" açıklamasında  bulundu.
 
Röportajda görüşlerine yer verilen Cicinho'nun eşi Marry De Cezare ise  eşinin ailesine çok düşkün bir insan olduğunu ifade etti. Cicinho'ya kentte  gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden Cezare, eşiyle gurur duyduğunu  belirtti.