Cinsel saldırıdan tutuklanan Bill Cosby: ''Pişman değilim''

Bill Cosby, hapishaneden ilk röportajını verdi. Cinsel saldırıdan suçlu bulunan Bill Cosby, “Pişman olduğumu söylediğimi duymayacaklar” dedi.

Cinsel saldırıdan tutuklanan Bill Cosby: ''Pişman değilim''
A+ A-

The Cosby Show’un başrol oyuncusu Bill Cosby, hapishaneden ilk röportajını verdi. Cinsel saldırı iddiaları sonrası suçlu bulunan ve cezaevine konulan Amerikalı oyuncu Bill Cosby, cezaevindeyken verdiği ilk röportajda, hayatının geri kalanını hapishanede geçirse bile çürümeyeceğini, çünkü kendisine atfedilen suçu için hiç pişmanlık duymadığını söyledi.

NTV’nin aktardığı habere göre, cinsel saldırıdan suçlu bulunan ve 3 ila 10 yıla mahkum olan 82 yaşındaki ABD’li komedyen, Black Press USA’ya verdiği röportajda, “8 yıl 9 ayım kaldı. Şartlı tahliye için geldim, pişman olduğumu söylediğimi duymayacaklar. Oradaydım. Orada olmadıklarında bir grup insanın gelip bu konuda konuşmaları umurumda değil” dedi.

Ancak ABD basınında Cosby’nin, sarf ettiği sözlerle erken tahliye olasılığını ortadan kaldırmaya hizmet ettiği ileri sürüldü. Zira ABD’de şartlı tahliye kurulları, bu yönde karar verebilmek için mahkumların pişmanlık göstermesini bekliyor. Cosby ise davasının tamamen ‘sahte’ olduğunu iddia etti.