Çukur dizisine yeni transfer ! Ünlü oyuncu ''Çivi'' karakterini oynayacak

Oyuncu Tolga Sarıtaş'ın, ekranların sevilen dizisi Çukur'a transfer olduğu iddia edildi. Ünlü oyuncunun ''Çivi'' karakterini canlandıracağı konuşuluyor.

Çukur dizisine yeni transfer ! Ünlü oyuncu ''Çivi'' karakterini oynayacak
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş'ın, Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez ve Berkay Ateş'in yer aldığı dizi Çukur'a dahil olacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur'a yeni bir isim daha ekleniyor. Son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde karşımıza çıkan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş iddialara göre Çukur dizisine transfer oldu.

HANGİ KARAKTERİ OYNAYACAĞI MERAK EDİLİYOR
Ferhat ile Şirin dizisinin final yapmasının ardından Ferhat karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş, Çukur dizisine geçiş yaptı. Çukur dizisinin yeni bölümü heyecanla beklenirken, Tolga Sarıtaş'ın hangi karakteri oynayacağı merak ediliyor.Son olarak diziden ayrılan ve Kemal karakterine hayat veren Uğur Yıldıran'dan sonra izleyici diziye yeni isimlerin katılmasını bekliyordu. Diziye Nejat İşler, Çağatay karakteri ile katıldı.

"ÇİVİ" KARAKTERİNİ OYNAYACAK
Diziye katılan bu ünlü isim büyük ses getirdi. Ancak gelecek olan isimler Nejat İşler ile sınırlandırılmadı. Yeni isimlerin geleceğine dair söylentiler dolaşırken gündeme Tolga Sarıtaş'ın ismi bomba gibi düştü. Yeni bölümlerde Çukur dizisinde yer alacak olan oyuncunun dizi de Çivi karakterine hayat vereceği konuşuluyor.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News