Çukur'da Yamaç dudak dudağa!

Güncelleme:

Show TV'nin sevilerek izlenen dizisi Çukur'un bu akşam yayınlanacak bölümünde yeni bir aşk başlıyor. Yamaç ile Nehir arasındaki yakınlaşma diziyi yeni bir boyuta taşıyacak.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen 3. sezon 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yamaç Koçovalı ve Yavuz Çoban yüzleşmesinin nefes kestiği tanıtımda “Yamaç Aliço’ya ulaşabilecek mi?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor. Murtaza’nın Timsah’ın karşısına çıktığı, Azer’in dövüş sahnelerinin heyecanı yükselttiği tanıtımda Yavuz Çoban saldırıya uğruyor.

Yamaç ve Nehir arasındaki yakınlaşma ise dikkat çekiyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur Pazartesi akşamı 3. sezonun 8. bölümüyle ekrana gelecek.

Yaşanan sürpriz gelişmeler Yamaç, Selim ve Akın arasında büyük yüzleşmenin gerçekleşmesine neden olacak.

Yamaç’ın, Akın’ın aileden ve Çukur’dan tamamen kopmasına yol açan sözleri, Akın’da şok etkisi yaratacak.

Akın soluğu Kutay’ın karşısında alırken, onu kardeşi olarak gören Kutay, ihanetinin bedelini ağır ödeyecek. Azer, Fadik’i kurtaranın Yamaç olduğunu öğrenecek.

Selim, kızı Karaca’yı kurtarmak için Azer’in karşısına çıkacak.

Cumali, Murtaza’nın sadakatini sınarken, bu durum bazı güçlerin birleşmesine sebep olacak.

Aliço’yu kurtarmayı kafasına koyan Yamaç yeniden harekete geçecek.

Aliço ile Yavuz arasında yaşanan gergin dakikalar tansiyonu tırmandırırken, Vartolu ve Medet’in sonunda kavuşması ekran başındakileri gülümsetecek.

Yamaç’ın Aliço’ya ulaşıp ulaşmayacağı büyük bir heyecanla beklenirken, Yamaç ile Nehir arasında yaşanacak sürpriz gelişme izleyenleri şaşırtacak.