Damla Ersubaşı'dan ''Sen bu adamın cüzdanını seviyorsun'' diyen takipçisine yanıt

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı ''Tuğçe'' karakteriyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı, takipçisinin ''Sen bu adamın cüzdanını seviyorsun'' yorumuna yanıt verdi.

Damla Ersubaşı'dan ''Sen bu adamın cüzdanını seviyorsun'' diyen takipçisine yanıt
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

2003-2012 yılları arasında yayınlanan 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı, 2016'da işletmeci Mustafa Can Keser ile evlendi. Mustafa Can Keser-Damla Ersubaşı çiftinin ilk kızları Zehra 2017 yılında, ikinci kızları Zeynep Nisa ise iki ay önce dünyaya geldi. Bir dönem ihanet haberleriyle gündeme gelen Ersubaşı, iddialardan kısa süre sonra eşiyle barıştı. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden Ersubaşı, eşiyle pozunu takipçileriyle paylaştı.

TAKİPÇİSİNİN AĞIR YORUMUNA KAYTISIZ KALAMADI
Bir takipçisi, Damla Ersubaşı'nın paylaşımına "Bence sen bu adamın cüzdanını seviyorsun. Adamın suratına baksana" yorumunu yaptı.

27 yaşındaki güzel oyuncu, 'cüzdan' göndermesi yapan takipçisine, "Teyzeciğim inşallah bir gün senin sandığın gibi çok kabarık olur kocamın cüzdanı. O zaman seninle bile paylaşırım ben. Hiç merak etme" şeklinde sert bir yanıt verdi.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News