Defne Joy Foster'ın ölümü için şok ifadeler

Defne Joy Foster'ın ölümü için şok ifadeler

2011 yılında hayatını kaybeden Defne Joy Foster'in avukatı canlı yayından şoke eden ayrıntıları açıkladı.

“Söylemezsem Olmaz” stüdyosuna bağlanan Foster’in avukatı Ersan Taştekin kan donduran açıklamalar yaptı.

Mahkemeden çıkan son karara göre sanık Kerem Altan’ın maktülü terketmediği öne sürerek 3 ay azaltılmış bir cezanın uygun bulunduğunu söyledi.

2011 yılında gazeteci Kerem Altan'ın evinde ölü bulunan sunucu Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster, hukuk savaşına devam ediyor.

Avukat Ersan Taştekin; durum hiç öyle değil. Defne Joy Foster sanığın evinde sabah saatlerine doğru kriz geçirmiştir. Ancak sanık Kerem Altan 122 acil servisini aramamış kendisi kriz geçiren Defne’yi evde yalnız bırakarak dışarı çıkmıştır. Kamera kayıtlarına göre de hiç yardım çağıracak bir hali yoktur, Son derece sakin haldedir. Ve maktülü ölüme terketmiştir. 2 saatten fazla acı çeken maktül için saat 6 sularında acil servis aranmıştır ve hayata gözlerini yummuştur sözlerini söyledi.

OĞLU ARTIK ONA ANNE DİYOR

Annesi 35 yaşında öldüğünde 2 yaşında olan Can, artık babası İlker Yasin Solmaz'ın yeni eşine 'Anne', onun ilk eşinden olan kızı Ceylin Naz'a ise 'abla' diyor.

Defne Joy'u kaybettikten 8 ay sonra ailesinin isteğiyle "Çocuğum çok küçük onun anne sevgisine ihtiyacı var" diyerek ana okulu müdürü Beyza Dankal'la yaşamını birleştiren Solmaz, yeni ailesiyle mutluluk pozlarını Instagram sayfasından paylaştı.

100420151012513922762.jpg

ÜVEY KIZINA ÇOK DÜŞKÜN

Görüntü yönetmeni İlker Yasin Solmaz, kendi çocuğundan ayırmadığı yeni eşinin kızına olan düşkünlüğünü paylaştığı fotoğraflarla gösterdi. Can Kılıç'ın ise sadece birkaç fotoğrafını paylaşan Solmaz, hem kendi hem de yeni eşinin kızının isimlerini vücuduna dövme yaptırdı.

Can Kılıç'ın bebekliğini doya doya yaşamak için 16 ay işe ara veren Defne Joy Foster, "Asıl rahatlığı Can'la tam olarak iletişim kurduktan sonra yaşayacağım sanırım"demiş ancak bu günleri görmek çılgın sunucuya nasip olmamıştı.

Etiketler defne joy foster