Demet Akalın olayın peşini bırakmıyor: O adamı bulacağım

Ebru Gündeş'in konserini izlemeye gelen Demet Akalın Bodrum'da trafikte yaşadığı olayı anlattı. Ünlü şarkıcı, aracıyla kendisini sıkıştıran sürücüden şikayetçi olduğunu söyledi.

Demet Akalın olayın peşini bırakmıyor: O adamı bulacağım
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Trafikte kendisini sıkıştıran sürücünün saldırısına uğradığını açıklayan Demet Akalın olayla ilgili sorulara şöyle yanıt verdi: “Ben arabadan inince kaçtı. Ama o adamı bulacağım. Şikâyetçi oldum.”

6 yıl sonra Açıkhava’da 
Ebru Gündeş, 6 yıl aradan sonra yeniden Harbiye Açıkhava’da sahneye  çıktı. Konseri yaklaşık 5 bin kişi izledi.Ebru Gündeş, Harbiye Açıkhava’daki 5 günlük konser maratonunun açılışını önceki akşam yaptı. Poll Production organizasyonu ve Fizy sponsorluğuyla gerçekleşen geceye “Gönlümün Efendisi” şarkısıyla başlayan Gündeş, dinleyicilerini “O kadar heyecanlıyım ki, ayaklarım adım atarken zorlanıyor. Hayat bir gün, o da bugün. Keyfini çıkarın, hoş geldiniz” diyerek selamladı. Bu özel gece için Açıkhava sahnesine 320 metrekarelik dev bir led ekran kuruldu. Konseri izlemeye gelen 5 bin kişi arasında Demet Akalın, Gökhan Tepe ve Nilgün Belgün gibi ünlü isimler de vardı. 

Demet Akalın'a trafikte saldırı!Demet Akalın'a trafikte saldırı!

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News