Didem Soydan'dan yine cinsel organ göndermesi

Didem Soydan'dan yine cinsel organ göndermesi

Arizona Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan Betül Kaçar NASA'nın evrendeki yaşam izlerini araştırmak için kurduğu ekibe dahil edilmesinin ardından sosyal medyada ilginç bir diyalog yaşando.

Arizona Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan bilim insanı Betül Kaçar, NASA'nın evrendeki yaşam izlerini araştırmak için kurduğu ekibe dahil edildi. Bu gelişme sonrası sosyal medyada büyük bir coşku yaşanırken, bir twitter kullanıcısı Betül Kaçar'ın NASA açıklaması ile manken Didem Soydan'ın cinsel organ açıklamasını karşılaştırdı. Bu tweeti gören Soydan'ın cevabı oldukça sert oldu.

NASA ekibine kabul edilen Betül Kaçar, twitter hesabından; Güzel bir haber. Kelimelere dökmekte zorlanıyorum, ama şöyle. Evrende yaşamın izlerini araştırmak icin oluşturulan yeni bir NASA ekibine kabul edilmişim. Bu seneye ufak bir sağlık sorunu ile başladım. Bu gelişme ilaç gibi geldi." ifadelerini kullandı.

Betül Kaçar'ın paylaşımının altına yorum yapan bir kullanıcı, Betül Kaçar'ın NASA açıklaması ile manken Didem Soydan'ın cinsel organ açıklamasını karşılaştırdı.

Bu paylaşıma oldukça sinirlenen Didem Soydan herkesi şaşırtan şu ifadeleri kullandı:

"Betül hanımdan rica et senin bamyaya bir çare bulsun. Belli ki bir acın var... Durduk yere yoksa niye ve ne alaka değil mi?"