Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Dünya starına rekor teklif !

28 yaşındaki genç şarkıcı Adele'e Sony Music'den rekor bir teklif geldi.

Dünya starına rekor teklif !
A+ A-

28 yaşındaki dünyaca ünlü İngiliz müzisyen Adele,müzik tarihinin en yüksek meblağlı anlaşmasını yapmaya hazırlanıyor. Son dönemin en başarılı şarkıcısı olarak görülen Adele'e Sony Music'in teklif ettiği rakam 90 milyon sterlin (yaklaşık 392 milyon TL).

Müzik tarihinin en yüksek rakamlı anlaşması

Dünyaca ünlü müzisyen Adele, Sony Music ile müzik tarihinin en yüksek rakamlı anlaşmasını yapmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar albümleri, bağımsız olan XL Recordings'ten piyasaya sürülen Adele'in gelecekteki şarkılarının yayın haklarını devredeceği Sony ile olan kontratının değeri 90 milyon sterlin (yaklaşık 392 milyon TL).

'En İyi Sanatçı Ödülü' aldı

19 yaşındayken ilk albümü için imza attığı XL Recordings'le olan anlaşması bitmek üzere olan Adele için müzik eleştirmenleri, 'daha major bir şirkete transfer olmasının tam zamanı' yorumunu yapıyor. Adele geçtiğimiz günlerde, 'Send My Love (to Your New Lover)' şarkısının klibini ilk kez yayınladığı 2016 Billboard Müzik Ödülleri gecesinden de En İyi Sanatçı kategorisinden ödülle ayrılmıştı.

En yüksek rakam Robbie Williams'a aitti

Adele'in kontratından önceki en yüksek rakam, ünlü İngiliz müzisyen Robbie Williams'a aitti. Robbie Williams 2002 yılında, plak şirketi EMI'dan Sony Music'e transfer olması için 80 milyon sterlinlik (yaklaşık 348 milyon TL) bir anlaşma imzalamıştı.

Son dönemin en değerli şarkıcısı olarak görülen Adele, bugüne kadarki albüm satışları ve konserleri sayesinde kazandığı 85 milyon Euro'luk (yaklaşık 282 milyon TL) servetiyle İngiltere'nin en zengin kadın müzisyeni olmuştu.