''Kızıma tecavüz ettin'' deyip kurşun yağdırdı
Sakarya'da katliam gibi kaza: 7 ölü, 9 yaralı
Olaylı maça soruşturma: 72 kişi için gözaltı kararı

Ebru Şallı'ya bir şok daha

Ebru Şallı hakkında çok konuşulacak iddia: Milano'da gizemli bir erkekle 3 gün Armani Hotel'de tatil yaptı...

A+ A-

Barcelonalı yıldız futbolcu Arda Turan'la samimi yazışmaları sosyal medya hesaplarının hacklenmesiyle gün yüzüne çıkan Ebru Şallı hakkında dün de farklı bir iddia ortaya atıldı. Cem Yılmaz'la aşk yaşadığı dönemde Arda Turan ile sosyal medyada samimi bir şekilde sohbet ettiği ortaya çıkan Şallı'nın, 4-5 ve 6 Kasım'da ise gizemli bir erkekle Milano'ya gittiği iddia edildi.

Renkli Sayfalar'ın iddiasına göre güzel sunucu, burada Türk tatilciler tarafından görüldü. Ebru Şallı, Milano'daki geceliği 3 bin 250 euro (yaklaşık 11 bin lira) olan Armani Otel'de konakladı ve tatilinde güzel sunucuya gizemli bir erkek de eşlik etti.

Ebru Şallı, Milano'daki geceliği 3 bin 250 euro (yaklaşık 11 bin lira) olan Armani Otel'de konakladı ve tatilinde güzel sunucuya gizemli bir erkek de eşlik etti.

Bu iddia karşısında gözler Arda Turan'la Cem Yılmaz'a çevrilse de Ebru Şallı'nın yanındaki erkeğin bu iki isimden biri olmadığı anlaşıldı. Çünkü o tarihlerde ünlü komedyen, Türkiye'de Arda ise İspanya'daydı.

Bu arada Ebru Şallı'nın sosyal medya hesaplarını hack'leyen tim, Arda'nın bu kez de güzel sunucuya yazdığı "Sabah güzelsin, akşam güzelsin, çocuklara yemek yaparken güzelsin... Maşallah hayrolsun" şeklindeki yeni mesajlarını da yayınladı.

Hacker grubu, "Diğer mesajları da yayınlarsak magazin dünyası alt üst olur" diyerek de başta Ebru Şallı olmak üzere diğer tüm ünlü isimlere üstükapalı uyarı yaptı.

Ebru Şallı, "Arda ile arkadaşız. Ortak bir proje için görüştük. Kimse bundan farklı bir anlam çıkarmasın" derken yıldız futbolcu, sessizliğe büründü.