Ece Erken'den şoke eden ifşa: ''Ölen eşimin kardeşi beni tehdit ediyor''

Ece Erken'den şoke eden ifşa: ''Ölen eşimin kardeşi beni tehdit ediyor''
Güncelleme:

Ünlü sunucu Ece Erken, hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini öne sürerek, Mahmutyazıcıoğlu'nun kendisine attığı Whatsapp mesajlarını sosyal medyadan yayınladı.

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy’de bir balıkçı restoranında silahlı saldırıya uğrayarak yaşamını yitirmişti.

MESAJLARI TEK TEK İFŞA ETTİ

Ünlü sunucu, sosyal medya hesabından bugün dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Eşinin ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini ifade eden Ece Erken, kendisine atılan mesajları sosyal medya üzerinden tek tek ifşa etti.

“KARDEŞİNİN MALLARINA ÇÖKMÜŞSÜN”

Erken, mesajlarla birlikte şu ifadeleri kullandı;

Sabaha kadar bana tehdit mesajı atan Celal’cik! Sedef’i Acarkent’in güvenliğine göndermişsin. Evimin önünün kamera görüntülerini almışsın.

Sen kardeşinin mallarına çökmüşsün, katillerin peşine 1 saniye düşmemişsin, benim kapı önümün güvenlik kameralarını ne hakla aldırırsın ki!

Aldır! Benim abdestimden şüphem yok! Savcılığa yarın tehdit ve şantajdan veriyoruz! Ah Şafak ne üzülüyordur… Ben hepinize tek başımız yeterim. Benle gurur duyuyordur eşim sıkıntı yok.

“ADAMCIKSIN”

Bu arada Acarkent’te nasıl bir güvenlik zaafiyeti var ki Sedef A. gidiyor, ‘Ece Erken’in ev önü kamera görüntülerini istiyoruz’ diyor ve siz veriyorsunuz.

Savcılığa ayrı şikayette bulunacağız, sen Celal Efendi kardeşinin karısına sabah 6’da mesaj atacak kadar adamcıksın!

“MİRAS NE KÖTÜ BİR ŞEYMİŞ”

Neye üzülüyorum biliyor musunuz? Miras ne kötü, ne acı bir şeymiş! Bu insanlar her gün bizdeydi, biz de onlarda, çocuklar bir arada.

“500 BİN VEREYİM DE SUSUN”

Siz de şahitsiniz tek kuruş almadım! Şafak’ın bir minibüsü kalmış o da bende değil. Kapı önümün görüntüsünü aldırıyor abisi ve karısı Ece’de mi diye!

Ya 500 bin vereyim de susun da Şafak’a bir dua edin! 40’ını bile yapmadınız Rabbim kim ne hak ettiyse yaşatsın.