Eda Ece, öpüşme sahnelerini böyle anlattı

Yasak Elma dizisinde 'Yıldız' isimli karaktere hayat veren oyuncu Eda Ece, sosyal medya üzerinden katıldığı canlı yayında dizilerdeki öpüşme sahneleri çekilirken romantik mumlar yakılmadığını iş yetiştirme stresinden dolayı panik olunduğunu itiraf etti.

Eda Ece, öpüşme sahnelerini böyle anlattı
A+ A-

Corona virüsü nedeniyle çekimleri durdurulan Yasak Elma dizisinde ‘Yıldız’ karakterini oynayan Eda Ece, Instagram hesabından bir canlı yayına katıldı. Oyunculuğun zorluğundan bahseden Ece, öpüşme sahnelerine isyan etti.

“BAŞKA BİRİNİ CANLANDIRMAK ÇOK ZOR”

Ekranda kadın bedeni üzerinden yapılan işleri sevmediğini vurgulayan Ece, öpüşme sahnelerinin zor olduğunu ve oyunculuğun zor bir meslek olduğunu ifade etti. Ece’nin öpüşme sahneleriyle ilgili de “Kadın bedeni üzerinden yapılan şeyleri sevmiyorum. Kadının ateşli gösterildiği, daha açık saçık işlerden hoşlanmıyorum. Rol icabı öpüşmek için sette romantik mumlar yakılıp, baş başa bırakılmıyor. Orada ciddi bir iş yetiştirme stresi ve profesyonellik var. Zor bir şey tabii, başka biri olmaya çalışmak da zor. Oyunculuk kolay meslek değil, herkesin yapacağı iş değil” dedi.

Eda Ece: ''Açık saçık işlerden hoşlanmıyorum''Eda Ece: ''Açık saçık işlerden hoşlanmıyorum''

Yasak Elma 4. yeni sezon ne zaman başlıyor ?Yasak Elma 4. yeni sezon ne zaman başlıyor ?

Eda Ece veda etmeye hazırlanıyorEda Ece veda etmeye hazırlanıyor

Eda Ece isyan etti: ''Razaman'da içki mi içiyorsun diye linç ediyorlar''Eda Ece isyan etti: ''Razaman'da içki mi içiyorsun diye linç ediyorlar''

Eda Ece'den heyecanlandıran paylaşımEda Ece'den heyecanlandıran paylaşım