Emre Aşık ve Yağmur Aşık karakolda ifade verdi

Eski futbolcu Emre Aşık eşi Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiği iddiasıyla karakolda ifade verdi. Emre Aşık'ın avukatı, ''Gelen tehditlerle ilgili de koruma kararı aldırdık'' dedi. Bunun üzerine Yağmur Aşık, polis ekipleri tarafından götürüldüğü karakolda 9 saat ifade verdi.

Emre Aşık ve Yağmur Aşık karakolda ifade verdi
A+ A-

Eski futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiği gerekçesiyle karakola başvurdu. Avukatı "Yağmur Aşık hakkında adam öldürmeye teşebbüs suçundan dava açıldı. Emre Aşık'a yönelik tehdit mesajlarıyla ilgili de koruma kararı aldırdık" dedi

Boşanma davaları yılan hikayesine dönen eski futbolcu Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık cephesinde yeni bir olay yaşandı. Emre Aşık, önceki gün öğlen saatlerinde Ataşehir Asayiş Büro Amirliği'ne giderek eşi tarafından tehdit edildiğine dair iki saat ifade verdi.

"KENDİ MEZARINIZI KAZDIĞINIZ DOĞRU MU?"

Aşık, çıkışta avukatıyla açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin, "Tehdit edildiğinize dair haberler çıktı. Başınıza silah dayandığı ve kendi mezarınızı kazdığınız doğru mu?" sorularına avukatı cevap verdi.

Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman'ın haberine göre; Aşık'ın avukatı, "Bununla ilgili olarak Düzce Ağır Ceza Mahkemesi'ne adam öldürmeye tam teşebbüsten dolayı şüpheli hakkında kamu davası açıldı. Yargılama devam ederken yine bir ihbar alındı. İhbarı savcılık değerlendirdi. Biz de ifademizi verdik. Bununla ilgili soruşturma devam ediyor" diye konuştu.

 "KORUMA KARARI ALDIRDIK"

Tehdit mesajları alındığını da söyleyen avukat, "Bu mesajlarla ilgili de koruma kararı aldırdık. Artık böyle bir şey olmayacak" dedi. 

YAĞMUR AŞIK DOKUZ SAAT İFADE VERDİ

Emre Aşık'ın ifadesinden sonra polis ekipleri Yağmur Aşık'ı kaldığı siteden alarak karakola götürdü. Aşık'ın, eşine tehdit ve adam öldürmeye teşebbüsten dokuz saat ifade verdiği öğrenildi.

ÇOCUKLARIYLA HASRET GİDERDİ

Karakol çıkışı Emre Aşık, Ataşehir'deki evine giderek çocuklarıyla hasret giderdi. Çocuğuna sarılıp kucağına alan Aşık, daha sonra evinin yolunu tuttu.

Yağmur Aşık'ın cinayet planı film senaryolarını aratmadıYağmur Aşık'ın cinayet planı film senaryolarını aratmadı

Eşinden Emre Aşık için korkunç cinayet planı! Mezar yeri bile bakmışEşinden Emre Aşık için korkunç cinayet planı! Mezar yeri bile bakmış

 

Sabah