Hizmetliyi başçavuş yaptılar !
İdlib'den 31 bin sivil daha Türkiye sınırına geldi !
Elazığ'daki depremle ilgili dikkat çeken detay !

Fadik Sevin Atasoy'dan ''Tutunamayanlar'' dizisine şok suçlama !

Oyuncu Fadik Sevin Atasoy, TRT'de yayınlanan ''Tutunamayanlar'' dizisindeki karakterler ve konunun, kendi yazıp oynadığı Muse oyunuyla büyük benzerlik gösterdiğini söyledi. Atasoy, tiyatro oyunundan kesitler almaya devam ederlerse hukuki yollara başvuracağını belirtti.

Fadik Sevin Atasoy'dan ''Tutunamayanlar'' dizisine şok suçlama !
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Edinburg Fringe Festivali'nde Avrupa seyircisiyle buluşan, Fadik Sevin Atasoy'un yazıp oynadığı, Erdal Beşikçioğlu'nun yönettiği Muse tiyatro oyununda yer alan sahnelerin, Doğu Demirkol’un başrolünde yer aldığı ‘Tutunamayanlar’ dizisinde yer aldığı iddiası gündemde.

Konu hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Atasoy, “Yazarı ve oyuncusu olduğum Muse – Bir Esin Perisi Davası oyunumda adı geçen karakterler, fikir, konu ve içeriğin Tutunamayanlar dizisindeki bölümde kullanılmış olması, mevcut benzerlik aşikardır” dedi.

Dizinin yayınlandığı gece telefonunun susmadığını, ilk etapta söylenenlere inanmadığını ama izleyince korktuğunu belirten Atasoy, dizinin bundan vazgeçmesi gerektiğini, aksi takdirde huhuki ve resmi yollara başvuracağını söyledi…

İşte Fadik Sevin Atasoy’un kamuoyuna duyurusu

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News