Fotoğrafları sızdırılan Aslı Bekiroğlu: Artık hayata farklı bakıyorum

Geçtiğimiz günlerde müstehcen fotoğrafları internete sızdırılan oyuncu Aslı Bekiroğlu, yaşadığı zor günlerin ardından ilk kez kameraların karşısına geçti.

Fotoğrafları sızdırılan Aslı Bekiroğlu: Artık hayata farklı bakıyorum
A+ A-

Siber zorbalığa maruz kalan ve özel fotoğrafları ifşalanan Aslı Bekiroğlu, marka yüzü olduğu firmanın lansmanına katıldı. Güzel oyuncu, yaşadığı zor süreçle ilgili sessizliğini bozdu ve "Tanımadığım onlarca kadından destek aldım" ifadelerini kullandı.

"ARTIK HAYATA FARKLI BAKIYORUM"
Bekiroğlu, gazetecilerden gelen "Şu an senin neler hissettiğini merak ediyoruz" sorusu üzerine şu açıklamalarda bulundu:

"Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum. Çünkü çok destek aldım. Tanımadığım onlarca kadından, erkekten, meslektaşlarımdan, basın mensuplarından, köşe yazarlarından çok büyük destek aldım. Bu bana gerçekten çok iyi geldi. Bu dünyadaki iyiliğe yeniden inanmamı sağladı."

"SOSYAL MEDYADA TANIMADAN ELEŞTİRİYORLAR"
"Sosyal medyada insanlar sizleri tanımadan eleştiriyorlar, aşağılıyorlar, yargılıyorlar ama bu insanların dışında bir de bunun bir suç olduğunu görüp bana destek olan, kişiye ne kadar zarar verebileceğini bilen insanlar da var. Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten herkesin bir noktada iyi kalpliliğe ve nezakete ihtiyacı olabilir. Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl destek oluruz, nasıl beraber oluruz bunları konuşmamız lazım. Ben burada başkalarının başına gelmesin diye umut olarak duruyorum."
 
NE OLMUŞTU?
Aslı Bekiroğlu’nun, iCloud hesabı hacklenmiş, birçok fotoğrafı ve videosu internete sızdırılmıştı. Bekiroğlu, Google ve diğer sosyal medya hesaplarında en çok arananlar listesine girmişti.

Bekiroğlu, görüntüleri yayanlar ve hakarete varan yorumlarda bulunanlar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Bekiroğlu, kendisine destek olan herkese teşekkür ettiği Instagram paylaşımında, davanın da tek tek kişiler tespit edilerek açıldığını belirtmişti.

Çıplak fotoğrafları sızdırılan Aslı Bekiroğlu harekete geçtiÇıplak fotoğrafları sızdırılan Aslı Bekiroğlu harekete geçti

Aslı Bekiroğlu'ndan ''müstehcen fotoğraf'' iddiaları için ilk açıklamaAslı Bekiroğlu'ndan ''müstehcen fotoğraf'' iddiaları için ilk açıklama