İbrahim Tatlıses'ten Barış Manço itirafı

İbrahim Tatlıses'ten Barış Manço itirafı
Güncelleme:

Türkücü İbrahim Tatlıses, vefatının 19. yılında anılan Barış Manço ile ilgili yaptığı paylaşımda ''Bizim şirkete bir kaset anlaşması yapacaktık ama olmadı'' ifadelesi kullandı.

Yaptığı şarkılarla genç neslin de yakından bildiği Barış Manço aramızdan ayrılışının 19. yılında sevenleri tarafından anıldı.

TATLISES'TEN YILLAR SONRA GELEN İTİRAF

Ünlü isimler Barış Mançoy'la ilgili paylaşımlarda bulunurken Tatlıses'in yaptığı paylaşım dikkat çekti. Pek çok sektörde ticari faaliyet sürdüren Tatlıses, yıllar önce Manço'yu plak şirketine alacağını ancak bunun gerçekleşemediğini açıkladı.

İşte Tatlıses'in kaleme aldığı satırlar;

"Yaz tahtaya bir daha, tut defteri kitabı, sarı çizmeli Mehmet Ağa bir gün öder hesabı… Valla sen gittin gideli, kimse hesap ödemedi be USTA… Kimseler seni unutmadı be USTA… Demek ki; unutulmayacaklar arasındaymışsın be USTA, seni özlüyoruz be USTA, ALLAH'ın rahmeti, bereketi üstüne olsun be USTA…

Bizim şirkete bir kaset anlaşması yapıyorduk, Bodrum'da konuşmuştuk be arkadaş ama olmadı olsun başka firmalara yaptığın plaklarla şarkılarla avutuyoruz kendimizi… Adam olacak çocuk daha adam olamadı be USTA…"