MasterChef'te ikinci eleme adayı belli oldu

MasterChef Türkiye’de ikinci eleme adayı dün gece dokunulmazlık oyununun ardından belli oldu. İlk eleme adayının Uğur olarak açıklandığı yarışmada Uğur'un rakibi de rakip takımın oyuncusu oldu.

MasterChef'te ikinci eleme adayı belli oldu
A+ A-

MasterChef Türkiye'de 15’inci haftanın 2’inci dokunulmazlık oyunu Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde gerçekleştirildi. Dokunulmazlığı kazanmak için yarışan mavi ve kırmızı takım haftanın 2. dokunulmazlık oyununda galip gelebilmek için kıyasıya mücadele ettiler. Oyunu kazanan takımın belli olmasının ardından, kaybeden takım kendi içinde bireysel dokunulmazlık için mücadele ettiler. Gecenin sonunda ise kaybeden takımdan bir kişi eleme potasına gitti. İkinci eleme adayı Sefa oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE 2. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu vardı. Yapılan yöresel yemekler, yedi özel konuk tarafından denendi ve sonrasında oylama yapıldı. Sayım sonunda Mavi takım 19-16 oy ile bu akşam MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de 15. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Ramen yapan yarışmacılardan bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Barbaros oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımın yaptığı oylama sonucu en fazla oyu alan Sefa haftanın ikinci eleme adayı olarak potaya gitti.

UĞUR VE SEFA ELEME POTASINDA

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım oylamaya gitmişti. Ebru ve Uğur eşit sayıda oy alınca potaya gidecek ismi Ebru belirlemişti. Takım kaptanı Ebru, potaya Uğur'u göndermişti.

 Kaynak Yeniçağ: MasterChef Türkiye’de eleme adayı kim oldu. 28 Kasım MasterChef Türkiye'te dokunulmazlığı kazanan takım ve ikinci eleme adayı kim oldu?