Netflix'in yeni yerli dizisi Fatma'dan ilk fragman

Güncelleme:

Başrollerini Burcu Biricik, Uğur Yücel ve Mehmet Yılmaz Ak’ın paylaştığı Netflix'in yeni yerli dizisi Fatma’dan ilk resmi fragman yayınlandı. Dizi, 27 Nisan'da gösterime girecek.

Dijital dizi ve film izleme platformu Netflix, başrolünü Burcu Biricik, Uğur Yücel ve Mehmet Yılmaz Ak’ın paylaştığı yeni yerli dizisi Fatma’nın fragmanını yayınladı. Başak Abacıgil Sözeri’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'yla dizinin aynı zamanda senaryosunu yazan Özgür Önurme paylaşıyor. 

Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Mustafa Tonak, Şehsuvar Aktaş, Umut Kurt, Sabahattin Yakut, Ecem Uzun'un yer aldığı dizi 27 Nisan'da gösterime girecek. 

FATMA'NIN KONUSU

Fatma, sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer, hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir.