Özgü Namal'ın zor günleri! Çocuklarına söyleyemedi

Özgü Namal'ın zor günleri! Çocuklarına söyleyemedi
Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde eşi Serdar Oral'ı kalp krizi sonucu kaybeden oyuncu Özgü Namal'ın, iki çocuğuna babalarının öldüğünü söylemediği öğrenildi.

Serdar Oral, Beykoz'daki Abdülvehhab Evvab Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Kanlıca Mezarlığı'na defnedildi. Büyük acı yaşayan Özgü Namal, koronavirüs salgını nedeniyle az kişinin katıldığı cenazeye, iki çocuğu dolayısıyla katılamadı. Özgü Namal, mezarlığa "Biricik eşim ve babamız" yazılı bir çiçek gönderdi.

KENDİNİ EVE KAPATTI
Uçankuş'ta yer alan habere göre: 41 yaşındaki Namal, 5 yaşındaki Nefes ve 3 yaşındaki Elem Su'ya babalarının hayatını kaybettiğini açıklayamadı. Zor günler geçiren oyuncu kendisini eve kapattı.

ÖLÜMÜ KOMŞULARINI DA ÜZDÜ
Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümü, akrabalarını olduğu kadar yaşadığı mahalledeki komşularını da üzmüştü. Muhtar Halil Demir, Oral'ın çok yardımsever olduğunu söyleyerek, "Mahallede birçok insana yardımcı oldu. Zaman zaman bize sorardı yardım edilecek birileri var mı diye" ifadelerini kullanmıştı.

Özgü Namal, eşinin cenazesine katılamadıÖzgü Namal, eşinin cenazesine katılamadı