Ramo'ya dengeleri değiştirecek transfer

Ramo'ya dengeleri değiştirecek transfer
Güncelleme:

Show TV'nin cuma akşamları izleyiciyle buluşan sevilen dizisi Ramo'da sular durulmuyor... Olgun Şimşek'in diziye veda etmesinin ardından flaş bir hamle geldi.

Başarılı yönetmen M. Çağatay Tosun'un çektiği, BKM imzalı diziden Yiğit Özşener ve Olgun Şimşek'in ardından Pelin Körmükçü de ayrılmıştı.

 

Bu ayrılıkların ardından bu kez yeni bir isim diziye dahil oldu. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'i buluşturan "Ramo" dizisi son dönemde yaşanan ayrılıklarıyla gündemdeydi.

Yaşanan ayrılıkların ardından diziye Barış Kışlak katıldı. Kışlak, Cabbar karakterine hayat verecek...

Barış Kışlak kimdir?

Barış Kışlak, 1 Ocak 1983 yılında, Amerika’da dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı olan Barış Kışlak Oğlak burcudur. Barış Kışlak 38 yaşındadır.

 Lisans mezunu olan Barış Kışlak, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi oyunculuk okulunda ilk oyunculuk eğitimi almıştır. Hocaları Vahide Perçin ve Altan Gördüm’den oyunculuk hakkında eğitimler almaya devam eden genç oyuncu Barış Kışlak, ünlü yönetmen Mehmet Ada Öztekin tarafından kamera önü öğretimleri alarak kendisini sinema ve dizi ler için geliştirdi. Eric Morris yöntemi dersleri de alan Barış Kışlak’ın en büyük oyunculuk özelliği ise yer aldığı sinema veya dizilerde pek çok karaktere aynı projede rahatça hayat vermesidir.