Şahan Gökbakar'dan bir paylaşım daha

Ekrem İmamoğlu'na verdiği destekle çok konuşulan komedyen Şahan Gökbakar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz için yaptığı paylaşıma yönelik eleştirilere yine bir paylaşımla yanıt verdi.

Şahan Gökbakar'dan bir paylaşım daha
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Recep İvedik serisinin Afrika’da geçecek altıncı filmini kasım ayında seyirci ile buluşturacak olan Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından siyasi gündeme dair paylaşımlarda bulunmuş ve dikkat çekmişti

YSK’nın İstanbul seçimlerini tekrar etme kararı vermesinin ardından pek çok ünlü isim sosyal medya hesaplarından mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu’na destek vermiş ve hesaplarından yaptıkları ‘Her şey çok güzel olacak’ paylaşımlarıyla tepkilerini dile getirmişlerdi. Çok sayıda ismin benzer paylaşımlar yapmasının ardından hükümet cephesinden sert açıklamalar gelmiş ve bu paylaşımları yapan isimler hakkında suçlayıcı ifadeler kullanılmış hatta fişlenmişlerdi.

ŞAHAN’DAN ANAYASA GÖNDERMESİ

Görüşlerini belirttikleri için üst düzeydeki isimler tarafından yoğun şekilde eleştirilen ünlülerden Şahan Gökbakar, sessizliğini sosyal medya hesabından bozdu ve Anayasının düşünce özgürlüğüyle ilgili maddesini paylaşarak adeta kendilerine yöneltilen bu eleştirilerin anayasal haklarını engellemeye yönelik olduğuna dikkat çekti.

Şahan Gökbakar'dan Ali İhsan Yavuz taklidiŞahan Gökbakar'dan Ali İhsan Yavuz taklidi

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News