Fenerbahçe-Beşiktaş: 2-1
AK Partili başkanı yakan fotoğraflar
İstanbul'da korkutan görüntü! Boğaz çamura bulandı

Samet Ecem’in Yeni Albümü Çıktı

Birbirinden farklı kişilikleri popüler yapan sosyal medya, geçtiğiniz aylarda çok sık konuşulan isimlerden olan Samet Ecem’i de uzun süre gündem yaptı.

Samet Ecem’in Yeni Albümü Çıktı
A+ A-

DJ’lik yapan ve sosyal medyayı, özellikle twitter’ı aktif bir şekilde kullanan Samet Ecem Storm adlı albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. Yeni albümünün de sosyal medyada büyük yankı uyandırdığı bu DJ, ilerleyen zamanlarda farklı tarzı ile daha çok konuşulacak gibi görünüyor.

Albümün içeriğinde yer alan şarkılar ise şu şekilde ;

- Forest Gump
- Twerky Swap
- Techy Vibe
- Tangu
- Storm
- Rock the Pills
- Pool Baby
- In My Mind
- Dancing Troll

Twitter'da TT

İlk albümüyle rekor kırması tahmin edilen Ecem, bugüne kadar birçok gazetede de haber olarak yerini aldı. Geçtiğimiz aylarda çıkan albümü de çıktığı andan itibaren binlerce kişi tarafından dinlenerek, yine Twitter fenomeni oldu. Birbirinden farklı konular hakkında yaptığı paylaşımlar ve sosyal medyadaki başarıları nedeniyle şimdiden binlerce insan tarafından  hayranlık duyulan bir isim haline gelen Samet, genç yaşına rağmen oldukça başarılı bir sosyal medya kullanıcısı olmanın avantajlarını yaşıyor.

Yurt dışında oldukça popüler olan bu uygulamaların Türkiye’deki ilk temsilcisi olan genç isim, özellikle başarılı çalışmalarıyla şimdiden sağlam bir hayran kitlesi kazandı.

DJ’lik Yolunda İlk Adımlar

DJ olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve birbirinden farklı aranjmanlar yapan Samet Ecem’in yeni albümü, gençlerin teşvik edilmesi için oldukça ses getirecek bir boyutta yaşandı.

Birbirinden güzel şarkılar ve melodilerle liseli ve üniversiteli gençlerin popüler seçimi haline gelen Storm albümü, Youtube üzerinden de dinlenebiliyor.

Sosyal Medya

Samet Ecem twitter hesabı olan @sametejem, Youtube kanal ve internet sitesiyle aktif bir sosyal medya kullanıcısı olduğunu kanıtlıyor.

Albümdeki şarkıları da iTunes üzerinden 1.29 liraya indirebilirsiniz. Tamamen interaktif bir fenomen olan Samet Ecem, birçok kişiye ilham kaynağı olacağa benziyor.