Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra'ya gelen mesaj ifşa oldu

Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra'ya gelen mesaj ifşa oldu

2019 yılında dünya evine giren Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde boşanmıştı. Konuyla ilgili Gökhan Çıra'ya gelen bir mesaj ise ifşa oldu.

2019 yılında görkemli bir düğünle hayatını birleştiren 37 yaşındaki Selin Ciğerci ile kendisinden 12 yaş küçük olan Gökhan Çıra, Beykoz Adliyesi’nde yaklaşık 15 dakika süren duruşmada anlaşmalı olarak boşandı.

Eşi Gökhan Çıra'dan boşanan Selin Ciğerci mal varlıklarını nasıl bölüştüklerini canlı yayında anlattı
Boşanma sonrası çift ortak bir açıklama yaparak “Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. Zaman ne gösteririz bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

"DOĞRU YOLU BULMUŞSUN"
Boşanmanın ardından, Selin Ciğerci'nin evliyken eşine mesaj attığı iddiasıyla mahkemelik olduğu oyunculuğun yanı sıra modellikte yapan Özlem Parlu yine çok konuşulacak bir hamleye imza attı. Özlem Parlu, Gökhan Çıra, "Hoş çocuksun doğru yolu bulmuşsun, zamanında demiştim sana" diye mesaj attı ve bu mesajın fotoğrafını sosyal medyada yayınladı.