Sevgilisi ve eski eşi birlikte görüntülendi

Sevgilisi ve eski eşi birlikte görüntülendi

Ceyda Düvenci, kızı için ABD'ye gittiği sırada eski eşi ve sevgilisiyle beraber görüntülendi.

Ceyda Düvenci'nin eski eşi Engin Akgün ile oyuncu sevgilisi Bülent Şakrak, Melisa için bir araya geldi

Oyuncu Ceyda Düvenci, erken doğum sonrası gelişen komplikasyonlardan dolayı gelişim problemi yaşayan kızı Melisa'nın tedavisi için Amerika'nın San Francisco kentine gitti.
 
Sözcü'den Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre ünlü oyuncuya sevgilisi Bülent Şakrak da eşlik etti. Atatürk Havaalanında eski eşi ve kızı Melisa'nın babası Engin Akgün ile sevgilisi Bülent Şakrak ile birlikte görüntülenen Ceyda Düvenci, "Temmuz ayı sonuna kadar orada kalacağız ve inşallah iyi bir şekilde döneriz" dedi.
 
Bu arada Düvenci'nin eski eşi Engin Akgün ile sevgilisi Bülent Şakrak'ın birbirlerine karşı olan saygısı dikkatlerden kaçmadı. Kızının tedavisi sırasında sevgilisi Ceyda Düvenci'yle zor günlerinde yanında kalacak olan Şakrak'ın, vedalaşma sırasında sevgilisinin eski eşine sarılıp tokalaşması ve ona "ağabey" diye hitap ettiği gözlendi.
 
DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
 
Melisa'yı babası Engin Akgün'ün kucağından alan Bülent Şakrak, pasaport kontrolüne doğru ilerlerken, Ceyda Düvenci ise eski eşi ile sarılıp vedalaşırken duygusal anlar yaşadı.