Şeyma Subaşı, gözyaşları içerisinde paylaştı

Şeyma Subaşı, gözyaşları içerisinde paylaştı
Güncelleme:

Koronavirüs salgını nedeniyle kızı Melisa'dan uzun süredir uzak kalan Şeyma Subaşı ağladığı bir fotoğrafını paylaştı. Şeyma Subaşı paylaşımında "Kızımı görmek istiyorum. Her gün ağlıyorum" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz ay yurt dışından gelen İtalyan sevgilisi Guido ile birlikte karantinaya giren Şeyma Subaşı, kızı Melisa'yı da babası Acun Ilıcalı'nın yanına Dominik'e göndermişti. Koronavirüs salgının artması ve uçuşların yasaklanmasıyla birlikte bir aydan uzun süredir kızından ayrı kalan Subaşı, duygusal günler geçiriyor.

"ŞU ANDA AĞLIYORUM"

Her zaman eğlenceli anlarını takipçileriyle paylaşan Şeyma Subaşı bu defa ağlarken çekilen bir fotoğrafını Instagram'da hikayeler kısmından paylaştı. Subaşı paylaşımında "Gerçekten neden mi kilo verdim, mutsuzum ve depresyondayım? Kızımı görmek istiyorum. Her gün ağlıyorum. Nelerin üstesinden geldim ama bunda elim kolum bağlı. Lanet olsun sana corona" notunu yazdı.

Kızı Melisa ile fotoğraflarını da ayrıca paylaşan Subaşı duygularını şu sözlerle dile getirdi:

"Bu öyle 10 gün tatile gidip geldim gibi bir şey değil. Yaklaşık 1 aydır kızımı göremiyoru ve ne zaman göreceğimi bilmiyorum. Allah kimseyi evladından böyle ayrı bırakmasın. Sağlıklı ve mutlu olması önemli olan biliyorum ama işte, kalp ve boğaz düğümleniyor bir süre sonra. Uçuşların açılmasını bekliyorum sadece ona kavuşmak için. Şu anda ağlıyorum ama birazdan modumu değiştirmek için müzik açıp spor yapıp dans edeceğim kendi kendime" istiyorum. Her gün ağlıyorum"