için kaldı

Sıla ile görüntülenen Hazer Amani'yle ilgili bomba iddia

Sıla ile görüntülenen Hazer Amani'yle ilgili bomba iddia
Güncelleme:

Sıla ile sarmaş dolaş görüntülenen ünlü şef Hazer Amani ile eşi Deniz Mumcuoğlu'nun, bir ay önce boşanmak için mahkemeye başvurduğu iddia edildi.

Sıla ve ünlü şef Hazer Amani'nin Beşiktaş'ta araç içinde sarmaş dolaş bir şekilde magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Olay görüntülerin basına sızmasının ardından gözler Hazar Amani'nin eşi Deniz Mumcuoğlu'na çevrildi. Olayın ardından sessizliğe gömülen Hazer Amani'nin eşi basın mensuplarının talebini geri çevirdi.

"PROJE İÇİN BİR ARAYA GELDİK" DEMİŞTİ

Sıla ve Hazer Amani'nin magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerinin ardından evli olmasına rağmen Sıla ile sarmaş dolaş görüntülenen Hazer Amani, yaptığı açıklamada"Fotoğrafı yeni gördüm. Aşk iddialarının alakası yok. Bir proje hakkında destek almak için bir araya geldik. Yakında proje haberleri çıkacak ve öğreneceksiniz. Sıla beni Bomonti'ye bıraktı. Onun evine gitmedik." dedi.

SILA'NIN MENAJERİNİN HABERİ YOK

Projenin detaylarını öğrenmek için Sıla'nın menajerine ulaşan basın mensuplarının aldıkları cevapla iyice kafaları karıştı. Menajerin böyle bir projeden haberi olmadığı söylemesi aşk iddialarını iyice alevlendirdi.

1 AY ÖNCE BOŞANMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURDULAR

Bugün ortaya atılan yeni bir iddiaya göre Hazer Amani ve 2013 yılında evlendiği eşi Deniz Mumcuoğlu 1 ay önce boşanmak için karşılıklı mahkemeye başvurmuş.

Şarkıcı Sıla ünlü ve evli isimler sarmaş dolaş görüntülendiŞarkıcı Sıla ünlü ve evli isimler sarmaş dolaş görüntülendi