Survivor 2019'da o iki isim açıklandı

Survivor 2019'da finale doğru gidildikçe heyecan artıyor. TSurvivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, Yunan yarışmacılardan finale kalmasını beklediği iki ismi açıkladı.

Survivor 2019'da o iki isim açıklandı
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programında, eski yarışmacılarından Hakan Hatipoğlu yaptığı final yorumlarıyla dikkat çekti. Hakan Hatipoğlu, Survivor'ın finaline kalmasını beklediği iki yarışmacıyı açıkladı.

'YUNAN YARIŞMACILARDA FİNAL...'

Yunan yarışmacılardan finale gidecek olan ilk ismin Dalaka olacağını iddia eden Hakan Hatipoğlu, ikinci ismin Kyriakos olabileceğini söyledi. Dalaka'nın takımda en ön planan çıkan isim olduğunu belirten Hatipoğlu, "Türk ve Yunan taraflarında final olacak. Yarışmacılar kendilerini daha çok göstermek ve ön plana çıkmak zorunda.Siyah takımda finalin en büyük adayı Dalaka'dır.Diğer tarafta ise Afroditi ise Seda ve Hikmet'in hakim olmasından dolayı sinmiş bir durumda. Şampiyonluğa giden yolda Dalaka gibi olmak lazım. Yunan tarafında Dalaka ve Kyriakos finali diyorum. Afrodiyi diyemiyorum. Artık silindi Afroditi. Ortalarda yok. Çıkıp masaya vurması lazım" dedi.

'ATAKAN GİTMEDEN TOPARLAMAYA ÇALIŞSAYDI'

Survivor'da son elenen isim Atakan olmuştu. Atakan ile Dalaka arasında ise aşk iddiaları uzun süredir gündemdeydi. Hakan Hatipoğlu, Atakan'ın Survivor'dan elenişi sonrası konuşan ve duygulanıp gözyaşlarına boğulan Katerina Dalaka'yı eleştirdi.

Hakan Hatipoğlu, "Kör ölür badem gözlü olur' diye bir atasözü var. Biraz sanki Atakan gittikten sonra Atakan'a sahip çıkmaya çalışmalar falan filan. Adadayken bu adamı toparlamaya çalışsayın ya Dalaka? Doğru değil mi? Şimdi bana bir şey olmuş Gizem arkamdan ağıt yakıyor. Bu hayatta kıymetimi bilmediyse, öbür taraftan sitem eder insan" ifadelerini kullandı.


 
 
 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News