Survivor 2020'de o yarışmacı diskalifiye oldu!

Survivor 2020'de o yarışmacı diskalifiye oldu!

Survivor 2020'nin 1 Mart Pazar akşamı ekrana gelen son bölümünde Acun Ilıcalı açıklama yaptı. Survivor ada konseyinde konuşan Acun, son oyunlarda yer almayan Erman ve Fatma hakkında verilen kararı duyurdu.

Acun Ilıcalı, Erman Altıkardeş'in Survivor'a adapte olamadığını ifade ederek, "Arkadaşlarla toplantı yaptık. Erman'ın Survivor'a adapte olamadığını ve Survivor'a devam edebilecek durumda olmadığını kararlaştırdık. Erman bundan sonra Survivor'a devam etmeyecek" dedi.

Survivor'da erzak oyunundaki galibiyet sonrasında Yasin’e laf atan Erman ile Yasin arasında tartışma çıkmıştı. Erman'ın oyunun ardından Yasin'e söylediği "Ben çok Yasin okudum ama ölülerin arkasından" sözleri sinirleri tavana çıkarmıştı.

Yasin'e meydan okuyan Erman'ın "Sende bana saldıracak yürek var mı? Varsa gel saldır" şeklindeki sözleri ortamı daha da germişti. Birbirlerinin üzerine yürüyen Erman ile Yasin'i takım arkadaşları zor ayırdı.

SURVIVOR'DAN AYRILAN FATMA'NIN SAKATLIĞI NEDİR?

Survivor'da sakatlanan Fatma hakkında alınan kararı da duyuran Ilıcalı, "Fatma'nın ayağındaki rahatsızlığın tahminimizden daha büyük boyutta olduğunu gördük. Doktorumuz Metin Kuş'un raporu doğrultusunda, Fatma'nın Survivor'a devam edemeyeceğini açıklamak zorundayız. Fatma Yarışmaya devam edemeyecek. Yarın adaya gelip sizinle vedalaşacak" ifadelerini kullandı.

SURVIVOR'A 4 YENİ YARIŞMACI GELİYOR

Acun Ilıcalı, Survivor'dan diskalifiye olan yarışmacıların yerine, ünlüler ve gönüllüler takımlarına ikişer yeni yarışmacının katılacağını da açıkladı. Ilıcalı, yeni yarışmacılarla birlikte takımlardaki kadın-erkek dengesinin bozulacağını ancak zamanla bu sayıların dengeleyeceğini de söyledi.