için kaldı

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı'yı kızdıran isim eleme aday oldu

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı'yı kızdıran isim eleme aday oldu
Güncelleme:

Survivor All Star'da Hikmet ve Evrim'in ardından üçüncü eleme adayı da belli oldu.

Survivor 2022 All Star son bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da mavi ve kırmızı takımlar, zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için yarıştı.

Dokunulmazlığı kaybeden takımda ise eleme potasına giren yarışmacı belirlendi.

Survivor’da zorlu bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Dokunulmazlık oyunu kazanan mavi takım oldu.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star yarışmasında ilk dokunulmazlığı gönüllüler kaybetmiş ve Hikmet'i potaya sokmuştu. İkinci eleme adayı da ünlülerden Evrim olmuştu.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı eleme konseyinde aralarından bir ismi yazmak zorunda kaldı. Oylama sonucunda, üçüncü eleme adayı Nisa Bölükbaşı oldu.

 Ünlülerde Adem, gönüllülerde de Nagihan performans birincisi seçildi.

NİSA'NIN ''TORPİL'' İDDİASI ACUN'U KIZDIRDI

 Survivor All Star'da takımların en yüksek performansa sahip olan yarışmacıları takım kaptanı olacaklar ve haftalık takımları oluşturacaklar. Ilıcalı "Artık kadın ve erkekler ayrı ayrı yarışmayacaklar" demişti.

Geçtiğimiz gün yarışmacılardan bu konularda sitem geldi. Survivor Batuhan konuya dair "Yeni sistem karşı takımın isteğiyle güncellendi ama biz ilk sistemin daha adaletli olduğunu düşünüyoruz" dedi.

Nisa ise "İyi de Nagihan istedi diye niye hemen sistem değiştirildi. Bence ilk sistem daha mantıklıydı" yorumunda bulununca Acun Ilıcalı rahatsız oldu ve şunları söyledi:

 "Biz Nagihan istedi diye bir şeyler yapsaydık eminim daha farklı yerlerde olurduk."

Acun Ilıcalı açıklamasına devam ederek "Takımlar haftalık çok yakında bireysele döneceksiniz. O yüzden bu konuları tartışmaya gerek yok. Sahada konuşmanızı bekliyoruz. İyi takım her yerde ve her sistem de kazanır. Ben Survivor yarışmacısı olsam getirin sistemi oynarım derdim" dedi.