Survivor Aycan: ''Konuşursam Nisa'nın yüzü olamaz''

Survivor 2020'nin en çok konuşulan isimlerinden Aycan Yanaç, Sercan Yıldırım ile Nisa Bölükbaşı ile ilgili "Ben o olayı açsam Nisa'nın yüzü olamaz" dedi.

Survivor Aycan: ''Konuşursam Nisa'nın yüzü olamaz''
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasına erken veda eden isimler arasında yer alan Aycan Yanaç, Sercan Yıldırım ile Nisa Bölükbaşı arasında geçen olay hakkında ilk kez konuştu. Nisa'yı kıskandığını söyleyenlerin yanlış düşündüğünü ifade eden Aycan, Sercan ve Nisa hakkında bomba yorumlar yaptı.

Bir YouTube kanalına konuk olan Aycan Yanaç'ın söyledikleri yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyecek. İşte Aycan'ın anlattıkları:

Survivor'dayken sevgilim vardı ama sonra herkes öğrendi iletişimden dolayı olmadı. Aldatma konusu yalan. Sadece ayrıldık. Nedenini de açıklamayayım... Bekleyememiş, sabırsızlık mı desek kıskanç mı desek... Birisi onun aklına girmiş... Ben hala anlamadım. Elendikten sonra da bir kere telefonlu konuşmadım reddettim. Survivor'da kafamda bitirdim; aradı ama açmadım...

"Barış ve Nisa fanları linç etti"

Aycan, Barış'ın ve Nisa'nın fanlarından linç yediğini söyledi. Ailesine çirkin sözler söylenmesinin üzerine sinirlendiğini söyleyen Aycan 'orada durun' açıklamasını yaptı. Barış ile arasında bir ilişki olmadığını söyleyen Aycan "Ben Barış'tan daha iyiyim" dedi.

Aycan Nisa ile ilgili ise "Ben Nisa'yı kıskanmıyorum o da beni kıskanmıyordur. Nisa'yı yükseltmek için beni eziyorlar. Ben Nisa'yı düşündüğüm için Sercan-Nisa olayını açmıyorum. En iyi ben biliyorum. Ben o olayı açsam Nisa'nın yüzü olamaz. Nisa o kadar anlatıldığı gibi değil Sercan'a üzüldüm. Nisa'nın dediklerine inanıyorlar Sercan'ı sapık gibi bir hale getiriyorlar. Ben mesela utanırım. Ben eğer çocukluk yapsam Nisa'yı ezerim" dedi.

Sercan ile bu konuda dertleştiğini söyleyen Aycan, "Sercan Nisa'ya aşık değil yok sıfır" açıklamasında da bulundu.
 

 

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News