Survivor'da kim elendi ?

Survivor'da kim elendi ?
Güncelleme:

Survivor 2017'nin dün akşam yayınlanan bölümünde elenen isim belli oldu.

Ekranların soluksuz takip edilen dünyanın en zor yarışması olarak gösterilen Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımında ikişer kişinin potada yer aldığı eleme konseyinde heyecan doruktaydı. Acun Ilıcalı yapılan SMS oylamasının sonucunda, Survivor'da birleşme partisinden önce adaya veda eden son ismi açıkladı. Peki, survivor'da bu hafta kim elendi? İşte, adaya veda eden isim.

Survivor'da böylesi ilk kez olduSurvivor'da böylesi ilk kez oldu

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ ?

Survivor 2017'de eleme heyecanı dün akşam ekranlara geldi. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı Survivor 2017'de eleme heyecanı yaşandı. 4 eleme adayının belli olduğu Survivor 2017'de kim elendi sorusu bu akşam yanıtını buldu. Gönüllüler takımından Erdi ve Berna, ünlüler takımından ise Adem ve Sabriye'nin yr aldığı eleme potasında elenen isim Acun Ilıcalı tarafından yapılan SMS oylaması sonucunda açıklandı. Survivor 2017'de birleşme partisinden önce adaya veda eden son isim Erdi Ünver oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor 2017'de bu akşam oynanan iletişim oyununda ünlüler takımı ailelerinden gelen mektuplar için gönüllüler takımı ise arkadaşlarından gelen mesajlar için yarıştılar. Sema Apak ve Serhat Akın için oldukça önem arz eden iletişim oyununda nefes kesen anlar yer aldı. Serhat Akın ve Sema Apak'ın müthiş performansı ünlüler takımını ödülle buluşturdu. Ünlüler takımı ceza oyununun avantajıyla da ödüle giden takım oldu.

Acun'dan Survivor'da sürpriz teklifAcun'dan Survivor'da sürpriz teklif

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Eleme adayları Survivor'a veda etme stresi yaşarken potanın dışında kalan isimler birleşme partisi için heyecan içerisinde. Survivor birleşme partisinin muhteşem olacağı haberini Acun Ilıcalı son bölümde gerçekleşen konseyde verdi. Acun Ilıcalı muhteşem bir birleşme partisi için hazırlıkların yapıldığını söyledi. Parti sonrasında Ünlüler ve Gönüllüler aynı adada yaşamaya başlayacak. Peki, birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisi Survivor 2017'deki son elemenin ardından gerçekleşecek. Buna göre önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen birleşme partisi ile ilgili kesin bir gün henüz yok.

ACUN ILICALI SABRİYE'Yİ UYARDI

Acun Ilıcalı dün akşamki ödül oyunu öncesinde Sabriye'yi uyararak 'bir noktaya kadar gerginliği, tartışmaları kabul edebiliriz, ama dün akşam yaşananlar artık limiti doldurdu' dedi. Sabriye'den bir daha böyle bir şey yaşanmamasını Acun Ilıcalı, Sabriye'nin Serhat'tan özür dilemesi üzerine olayı kapattı. Fakat bunun tekrar yaşanması halinde çok ağır yaptırımların geleceğini açıkladı.

ERDİ ÜNVER KİMDİR?

TV 8 ekranlarında yayınlanan, sekiz kadın sekiz erkeğin Survivor 2017'ye gitmek için yarıştığı Göz6 yarışmasına katılan Erdi Ünver, bu yarıştan erkek takımının şampiyonu olarak ayrılarak Survivor'a gitmeye hak kazandı.

Erdi Ünver, 1988 yılında doğdu. İstanbul Bayrampaşa’da yaşayan Erdi Ünver, Kırklareli’li olup aslen Boşnaktır. Sabit Büyükbayrak Lisesi’nden Mezun olmuştur. Amatör olarak futbol oynamaktadır. Asıl hayali futbolcu menajeri olmaktır.

Erdi Ünver, psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanınmladığı Survivor’da şampiyonluk hedefliyor. Ünver, yarışmanın tanıtım bölümünde kendine olan özgüvenini ise şu sözlerle dile getirdi: "Denizleri yaka yaka milyonları Survivor’a götürüyorum."

Survivor’ı psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanımlayan Ünver, Survivor 2017'nin ilk bölümlerinde Kıbrıs'a giderek şampiyon olacağını söylemişti. Ancak Ünver Survivor macerasına dün akşam veda etti.

Seçiniz...