Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !
Aydın'daki vahşette şok gerçek ortaya çıktı
MHP ile AK Parti arasındaki Davutoğlu krizi büyüyor

Tansiyonu Düşen Koristin Zor Anları

AYDIN'ın Nazilli İlçesi'nde düzenlenen türk sanat müziği konserinde tansiyonu düşen korist Nilgün Özkurt fenalaşıp yere yığıldı.

Tansiyonu Düşen Koristin Zor Anları
A+ A-

AYDIN'ın Nazilli İlçesi'nde düzenlenen türk sanat müziği konserinde tansiyonu düşen korist Nilgün Özkurt fenalaşıp yere yığıldı. Arkadaşlarının yardımıyla sahneden indirilen Özkurt, bir süre sonra kendine geldi. Ardından izleyiciler arasına geçerek konseri izledi.

Nazilli Kaymakamlığı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından bahar konseri düzenlendi. Mehmet Yüzügüler Tiyatro Salonu'ndaki konserde, 300 kişilik salon hınca hınç doldu. Kaymakam Mehmet Okur başta olmak üzere kent protokolünün izlediği konserin ortalarında talihsiz bir olay oldu. Korist 40 yaşındaki Nilgün Özkurt, seyircilerin bakışları arasında fenalık geçirerek yere yığıldı.

Koroda bulunanların müdahale ettiği Özkurt'un yüzüne kolonya sürüldü. Arkadaşları ve konseri izleyen eşi tarafından hava alması için balkona çıkartıldı. Tansiyon sorunu yaşadığı öğrenilen Özkurt'un heyecandan dolayı tansiyonunun düştüğü belirtildi. Bir süre sonra kendine gelen Özkurt, seyirciler arasında oturarak konseri izledi.

FOTOĞRAF