TV programında akılalmaz itiraf: ''Bir gecede 18 erkekle yattım, kocam da izledi''

TV programında akılalmaz itiraf: ''Bir gecede 18 erkekle yattım, kocam da izledi''

Avustralya'da bir televizyon programına katılan Louise isimli kadın, itirafıyla ağızları açık bıraktı. Bir gecede 18 erkekle ile ilişkiye girdiğini söyleyen kadın, kocasının da kendisini izlediğini söyledi.

Avustralya'nın Sidney kentindeki bir televizyon kanalının programına katılan çiftin anlattıkları en çok konuşulan konular arasına girdi. 30 yaşındaki Louise isimli kadın, kocasıyla aralarındaki ilişkiye dair detaylar verdi. Louise, eşiyle açık bir ilişki yaşadığını ve kendisinin başka erkeklerle ilişkiye girdiğini söyledi.

"BİR GECEDE 18 ERKEKLE YATTIM"
Louise, "Bir gecede 18 erkekle yattım. Eşim de bu sırada yanımızdaydı. Evet insanlara farklı gelebilir ancak bizim ilişkimizi diri tutmak açısından önemli. Eşim bu durumdan kötü etkilenmiyor. Bunu gelecekte de yapabiliriz" dedi.

"İKİMİZ İÇİN SORUN TEŞKİL ETMİYOR"
Açıklamalarına devam eden Louise, "Ben erkeklerle ilişki yaşadığım sırada kocam da beni izliyordu. Bu durumdan dolayı mutlu gözüküyordu. Açıkçası ikimiz için sorun teşkil etmeyen bir durum, diğer insanlar için de olmamalı" ifadelerini kullandı.

Etiketler avustralya sidney