PKK, 64 camiyi ibadete kapattı !
Düğünde takı kavgası: 17 yaralı
Artık kendi aracınızda sigara içemeyeceksiniz

Üçüncü kez hamile kalırsa ölecek !

Doktorlar Kim Kardashian'ın üçüncü kez hamile kaldığı takdirde ölüm tehlikesinin olduğunu söyledi.

A+ A-

Üçüncü bir çocuk isteyen Kim Kardashian, iki farklı doktordan olası hamileliğinin kendisini ölüme götürebileceğini öğrendi.

Keeping Up With the Kardashians adlı televizyon şovunun son bölümünde, iki çocuk annesi Kim Kardashian, üçüncü bir çocuk daha istediği için iki farklı doktora muayene oldu. Sağlıklı bir üçüncü bebeğe sahip olma şansının ne olduğunu soran 36 yaşındaki yıldızın, doktorlardan aldığı cevaplar hoşuna gitmedi.

"KANAMADAN ÖLEBİLİRSİN, AMAN TANRIM !"

Kim Kardashian ilk olarak doktoru Paul Crane'e muayene oldu. Tetkikler sonucunda doktor Crane'in: "Plasentaya bağlı gelişecek bazı durumlar ölümünüze sebep olabilir." sözlerini duyan anne Kris Jenner: "Kanamadan ötürü ölebilirsin, aman tanrım!." diyerek tepki verdi.

Ünlü yıldız ikinci bir görüş almak için doğum uzmanı Andy Huang'a da muayene oldu. Doktor Huang da, Kim'in tekrar hamile kalması durumunda hayati risk taşıdığını, eğer üçüncü bir çocuk istiyorsa taşıyıcı annelik seçeneğini değerlendirmesi gerektiğini ünlü yıldıza söyledi.

İKİ ÇOCUĞUNUN DOĞUMUNDA DA SIKINTILAR YAŞAMIŞTI

Kim Kardashian, çocukları North ve Saint'in hamileliğinde sorunlar yaşamış, iki zorlu doğum tecrübesi edinmişti. Ünlü yıldız, plasentasında ortaya çıkan sorundan ötürü doğum sırasında yaşanabilecek aşırı kanama riski sebebiyle üçüncü hamilelik fikrinden vazgeçti. Doktorların tavsiyesine uyacağını belirten Kim, ailesini büyütmek için taşıyıcı annelik seçeneğine sıcak baktığını söyledi.