Ufuk Bayraktar hakkında taciz ve tehdit iddiası

Geçtiğimiz ay eşini aldattığı haberleriyle gündeme gelen oyuncu Ufuk Bayraktar bu sefer taciz ve tehdit suçlamasıyla karşı karşıya kaldı.

Ufuk Bayraktar hakkında taciz ve tehdit iddiası
A+ A-

Bayraktar’ın başrolü üstlendiği ve çekimleri Adana’da devam eden “Dayı” filminin setinde çalışan makyöz Alev Ünal Nayır ve kuaför Metin Tektaş oyuncunun fiziksel ve sözlü tacizine uğradığını belirtti. Sinema Televizyon Sendikası, Nayır ve Tektaş’ın yanında olduklarını belirten bir açıklama yayınladı.

Taciz iddiasını “Dayı”nın yapımcılığını üstlenen Ubay Film Yapım ve Zyef Film Yapım yaptıkları açıklamayla yalanladı:

“Ufuk Bayraktar’ın 9 yaşındaki kızı sete misafir olarak gelmiştir. Erkek kuaför, Bayraktar’ın kızı yanından geçerken tanışmadığı halde iletişim kurması üzerine Bayraktar ‘Kızıma izinsiz yaklaşma” demiştir.

Olay üzerinden 5 dakika sonra bu kez makyöz, Ufuk Bayraktar ailesiyle otururken küçük düşürücü ve tehditkâr davranışlarda bulunmuştur. Ardından bu asılsız iddiaları ortaya atıp filmde çalışan yüzlerce kişinin ekmeğiyle oynamıştırlar. Hukuki süreç başlatılmıştır.”

Ünlü ismin eşi kocasını ifşa etti: ''Kendi yatağımda aldatıldım''Ünlü ismin eşi kocasını ifşa etti: ''Kendi yatağımda aldatıldım''