Yeni yılda memurun fazla mesai ücetine zam
Niğde Belediye Başkanı istifa etti
ABD'den vize krizi için Türkiye'ye 4 şart

Ünlü iş adamı için 'yasak aşk' iddiası

Akkök Holding ve Akmerkez'in sahiplerinden olan Ömer Dinçkök için yasak aşk iddiası ortaya atıldı.

Ünlü iş adamı için 'yasak aşk' iddiası
A+ A-

Akkök Holding ve Akmerkez'in sahiplerinden, 68 yaşındaki işadamı Ömer Dinçkök'ün, evli olmasına rağmen 34 yaşındaki oyuncu Eylül Deniz ile beraber olduğu öne sürüldü.

Sabah Gazetesi'nin Günaydın ekinden Bülent Cankurt'un haberi şöyle:

"Kardeşleri Ali Dinçkök ve Nilüfer Dinçkök Çiftçi'ye karşı hukuk mücadelesi sürdüren Akkök Holding'in ortağı Ömer Dinçkök, bu stresli günlerinde bile dünyevi zevklerinden ödün vermiyor.

Bir dönemin en hızlılarından biri olan 1948 doğumlu 'tescilli çapkın' Ömer Dinçkök'ün, bir süre önce sahalara döndüğünü duymuş ancak ihtimal vermemiştim!

--7137166.jpeg

Vallahi doğruymuş... Ayşegül Dinçkök ile evli olmasına rağmen çapkınlıklarından vazgeçemeyen 68 yaşındaki Ömer Bey, bir dönemin popüler dizi oyuncularından biri olan 1982 doğumlu Eylül Deniz ile yasak aşkyaşıyor!

KOL KOLA OTELDE

Ömer Bey'in, Eylül Deniz'le flört ettiğine dair ilk duyumu Aralık ayında almıştım. Doğrusu; ne kadar tescilli de olsa, hem dört yıldır kardeşleriyle yaşadığı hukuk savaşı, hem de yaşı itibariyle bu duyumun doğru olduğuna ihtimal vermemiştim. Demek ki, çapkınlığın yaşı da, işi de yokmuş!

--7137150.jpeg

Bu arada diğer sevgilileriyle gözlerden uzak buluşmaya gayret eden Ömer Dinçök, geçen gün yeni gözdesi Eylül Deniz'i koluna takıp Hotel Les Ottomans'a gitti. Ömer Bey'in bu rahatlığına, mekandaki herkes gibi ben de şaştım kaldım doğrusu.

İLK YASAK AŞKI RITA FINK'Tİ

Ömer Dinçkök'ün ilk medyatik aşkı, 90'lı yıllarda, o dönemin en popüler modellerinden biri olan Rita Fink'ti. İlk evliliğinden bir, Ayşegül Hanım'dan iki kızı olan Ömer Bey, Fink'le olan beraberliğini saklama gereği bile duymamıştı.

Deniz Akkaya, Nigar Talibova, Noella Nance; Ömer Bey'in adının aşk dedikodularına karıştığı diğer ünlü isimler."

--7137148.jpeg