Ünlü ismin mutlulukları kısa sürdü

Dünyanın konuştuğu çiftte Amber Heard'ın bir kadınla evlendiği ortaya çıktı.

Ünlü ismin mutlulukları kısa sürdü
A+ A-

Son günlerde magazin gündeminin ilk sırasında yer alan Johnny Depp-Amber Heard çifti ile ilgili çarpıcı bir detay ortaya çıktı.

Johnny Depp ile Amber Heard'ün mutluluğu sadece 15 ay sürdü. Manşetlere çıkan boşanma davasının arka planında ‘şiddet' olduğu iddia edilmişti. Ünlü çiftle ilgili flaş bir haber daha gündeme geldi. 

SOYADINI BİLE DEĞİŞTİRMİŞ!

Sözcü'de yer alan habere göre; kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle Depp’e boşanma davası açan Amber Heard’ün, daha önce bir kadınla evlendiği ortaya çıktı.

Depp’i yüzüne cep telefonuyla vurup kendisine şiddet uyguladığını belirten Heard’ün, daha önce fotoğrafçı Tasya Van Ree ile evli olduğu, hatta o dönemde soyadını değiştirip 'Van Ree' yaptığı öne sürüldü. Ortaya çıkan belgelerde; 2008 yılında Kaliforniya’da mahkemeye başvuran Amber Heard’ın, ‘hayat arkadaşı’ olma gerekçesiyle kız arkadaşının soyadını alıp ismini 'Amber Van Ree olarak' değiştirdiği görülüyor.

JOHNNY DEPP BU İLİŞKİDEN RAHATSIZ OLDU!

O yıllarda eşcinsel evlilik yasal bir durum olmadığı için bu evlilik kağıt üzerinde tam anlamıyla onaylanmasa da, çift evlilik müessesine ulaşabilmek adına tüm yasal yolları denedi. Çifte yakın kaynaklar, Amber Heard'ün, ismini değiştirdikten 3 yıl sonra gizli bir düğün töreni gerçekleştirdiklerini söylüyor.

Depp’in, eşi Amber Heard’ün, eski kız arkadaşı Tasya Van Ree ile görüşmeye devam etmesinden rahatsız olduğu da iddia edildi.

Johnny Depp ile 15 ay önce evlenen Amber Heard, daha önce biseksüel olduğunu açıklamıştı.