Ünlü oyuncudan İmamoğlu'na ''ensendeyiz'' mesajı

Oyuncu Erdem Yener, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 23 Haziran'da İBB Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na ''Sonuna dek yanında ve bir o kadar da ensendeyiz'' diye seslendi.

Ünlü oyuncudan İmamoğlu'na ''ensendeyiz'' mesajı
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Çok Güzel Hareketler'deki başarılı performanslarıyla hafızalara kazınan oyuncu ve şarkıcı Erdem Yener, sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu hakkında bir paylaşım yaptı. Oyuncu, geride bıraktığımız gün gerçekleşen belediye seçimleri sonrasında resmi olmayan sonuçlara göre İBB Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na "Ensendeyiz" diyerek seslendi.

"LİDERLERİN SAHİBİMİZ GİBİ DAVRANMASINDAN BIKTIK"
Yener, Instagram hesabının hikaye kısmından paylaştığı satırlarda siyasi partilere göndermede bulunurken İmamoğlu'nun icraatlarını da yakından takip edeceklerini söyledi. Başarılı oyuncu paylaşımında "Siyasi liderlerin sahibimiz gibi davranmasından bıktık. Varabilecekleri en üst seviyenin tüm halkın faydası için çalışan hizmetliler olmak olduğu gerçeğini Ekrem başkanla hatırlamayı umuyoruz. Uzun lafın kısası; sonuna dek yanında ve bir o kadar da ensendeyiz Ekrem İmamoğlu" dedi.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News