Ünlü şarkıcı Adele'yi görenler tanıyamadı

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, kilo vererek farklı bir görünüme kavuştu. Ünlü şarkıcı paylaştığı fotoğrafla hayranlarını şaşkına çevirdi.

Ünlü şarkıcı Adele'yi görenler tanıyamadı
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

İngiltere’nin önde gelen sanatçılarından Adele dün gece yaptığı sosyal medya paylaşımı ile hayranlarını şaşkına çevirdi… İlk albümünü 2008 yılında yapan ve o zamandan beri imajını çok değiştirmeyen 32 yaşındaki Adele’in Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraf, hayranlarına “Yok artık” dedirtti.

ABD’li şarkıcı Beyonce’nin yeni albümü “Black Is King”in görüldüğü ekran önünde poz veren Adele’in fazla kilolarından kurtulması ve imajını değiştirmesi dikkat çekti. Uluslararası kamuoyunun fön çekilmiş düz saçlarla görmeye alışık olduğu ve fazla kiloları sebebiyle bol giyinen Adele’in saçlarını kıvırcık yapması çok sayıda beğeni topladı.

2019 yılının ekim ayında çekilen fotoğraflarda kilo vermeye başlayan Adele’in 2012-2016 yılları arasında Pete Geracimo isimli antrenör ile çalıştığı açıklandı.

Fazla kilolarından memnun olmayan Adele’in yaklaşık 44 kilogram verdiği öne sürüldü. İngiliz tabloid basını Adele’in günlük 1000 kalori tükettiğini ve daha çok spor yaptığını yazdı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News