Vatan Şaşmaz cinayetinde 1 milyon dolarlık iddia

Vatan Şaşmaz cinayetinde 1 milyon dolarlık iddia
Güncelleme:

Vatan Şaşmaz cinayetinin ardından şimdi de Şaşmaz’ın Filiz Aker’den yüklü miktarda borç aldığı da öne sürüldü.

Aker’e “Sana ödeme yapmayacağım” dediği için Şaşmaz’ın öldürüldüğü iddia edildi. Öte yandan Filiz Aker’in Şaşmaz’la bir yıldır yasak aşk yaşadığı, Aker’in yaklaşık üç ay önce intihar girişiminde bulunduğu da dile getirildi.

Milliyet gazetesinden Emra Akçaay'ın haberine göre Vatan Şaşmaz’ın Forex’de ‘yatırım yapacağım’ vaadiyle Filiz Aker’den 1 milyon dolar borç aldığı ve parayı batırdığı öne sürüldü.

Olay esnasında otelde olan Türk oyuncu Emrah Yılmaz yaşananları anlattı. Yılmaz, “Çin’den İstanbul’a geldim. Yakın dostum Ahmet Altınbaşak ve eşi Dora beni otele davet etti. Filiz Hanım da geldiğimde oradaydı. Kendisiyle iki saat kadar oturduk. Şarap içip sohbet ettik. Daha sonra kendisine bir mesaj geldi. Bizden müsaade isteyip odasına çıktı. Bir aya yakındır bu otelde kalıyormuş galiba. Giderken ‘Misafirlerime iyi bak, geleceğim’ dedi. Aradan uzun vakit geçti. Gelmeyince yeğeni Dora merak etti. Otel odasına çıktık. Ancak kapı kapalıydı, ses gelmeyince güvenlik kapıyı kırdı. İçeri girildiğinde Vatan Şaşmaz ve Filiz Hanım’ı ölü olarak gördük” dedi.

‘Aramız çok iyiydi’

Otele gelen oyuncu Saruhan Hünel ise, “Çok şaşkınım. Vatan ve Filiz’le aramız çok iyiydi. İyi dosttuk. Böyle bir olay nasıl oldu anlamadım. Denilene göre dört kurşun sesi duyulmuş. Vatan’ın sırtından ve kafasından vurulduğu söyleniyor” şeklinde açıklama yaptı. 

Filiz Aker’in en son görüştüğü kadın konuştuFiliz Aker’in en son görüştüğü kadın konuştu

''Bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir''''Bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir''

Vatan Şaşmaz ''Filiz Aker başımı belaya sokacak'' demişVatan Şaşmaz ''Filiz Aker başımı belaya sokacak'' demiş

Vatan Şaşmaz 4 ay sonra baba olacaktıVatan Şaşmaz 4 ay sonra baba olacaktı

Vatan Şaşmaz otel odasında öldürüldüVatan Şaşmaz otel odasında öldürüldü

 

 

 

 

 

 

 

Milliyet