Yasak Elma'nın yeni sezonuna damga vuran sahne

Güncelleme:

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma'nın yeni sezon ilk bölümüne Yıldız'ın hayatındaki değişim de dikkat çekti. Final sahnesinde ise Çağatay'ın Yıldız'ı Kumru ile aldattığı ortaya çıktı.

Yasak Elma dizisi kadrosuna katılan yeni oyuncularla birlikte 13 Eylül Pazartesi akşamı seyirci karşısına çıktı. Yasak Elma'nın 111. bölümüne diziye yeni katılan karakterler damga vurdu. Yasak Elma'nın yeni sezon ilk bölüm finalinde şaşırtan bir gelişme yaşandı.

Dizide Yıldız'ın arkadaşı Kumru'nun Çağatay'la birlikte olduğu ortaya çıktı.

 SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Yasak Elma dizisinin yeni sezon ilk bölümüyle sosyal medyada da gündem oldu. Dizide Çağatay ve Kumru'nun yasak aşkı hakkında çok sayıda paylaşım yapıldı. İşte Twitter'daki paylaşımlardan bazıları:

YENİ OYUNCULAR KADROYA KATILDI

Geçtiğimiz sezon Nesrin Cavadzade'nin ayrıldığı dizinin sezon finalinde ise Erdal Özyağcılar'ın canlandırdığı Hasan Ali karakteri de ölmüştü.

Yeni sezonda ise Mucize Doktor'da başrol oynayan Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz, Yasmin Erbil ve Ece Dizdar dizinin kadrosuna katılan isimler oldu.

 Yasak Elma yeni sezonda Biran Damla Yılmaz “Kumru”, Murat Aygen Kumru’nun babası Doğan’a hayat verirken, Yasmin Erbil de Kumru’nun en yakın arkadaşı olan “Canan”ı canlandırıyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Büyük patlamanın ardından altı ay geçmiştir ve artık hiçbir şey eskisi gibi değildir.

Yıldız’ın hayatı bambaşka bir yöne doğru evrilirken, Ender’in gelmesi onun yaşadığı sorunlarla
mücadele etmesine yardımcı olacaktır.

 Yıldız’ın hayatına yeni giren yan komşusu Kumru ise farklı karakteriyle herkesin hayatına bomba gibi düşer.