Yeşim Salkım'dan Murat Övüç'e küfür davası!

Sosyal medya paylaşımlarıyla ünlenen ancak önce kadınlarla ilgili yaptığı açıklamalarla tepki çeken ve son olarak da Yeşim Salkım'a açık açık küfür eden Murat Övüç mahkemelik oluyor.

Yeşim Salkım'dan Murat Övüç'e küfür davası!
A+ A-

Instagram hesabından paylaştığı videolarda kadınlar başta olmak üzere sık sık cinsiyetçi hakaretler ve küfürler eden Murat Övüç, bu kez daha önce de polemik yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım’ı hedef aldı.

YEŞİM SALKIM’A KÜFÜR ETTİ

Murat Övüç, sahnede şarkı söylemeden önce yaptığı konuşmada, “Bir tane şarkıcı var o… Beni kadın düşmanı ilan etmiş. Bütün mağdur kadınların yanındayım. Seni o…” diyerek açıkça Yeşim Salkım’a küfür etti.

Aynı küfrü art arda kullanan Övüç’e Yeşim Salkım’dan tepki geldi. Övünç, Salkım’a küfrederken orada bulunan dinleyicilerin gülmesi ise tepkilere neden oldu.

“KEŞKE AĞZINDAN ÇIKANI DUYSAN”

Murat Övüç’ün kendisine küfür ettiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Salkım, “Yorum sizin… ‘Nerede mağdur kadın var, ben yanındayım’ diyen bu zavallı sizlere emanet. Ben çok şükür hiç o ağzına aldığı küfürle anılmadım. Şimdi Murat Övüç keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü. Senin gibileri yok oldular; yazık sana” dedi.

Murat Övüç'ten ağza alınmayacak küfürMurat Övüç'ten ağza alınmayacak küfür

Kadınlar Murat Övüç'ü  kovdu!Kadınlar Murat Övüç'ü kovdu!