Niğde'de korkunç helikopter kazası: 1 polis şehit
AK Parti Kadın Kolları Başkanı istifa etti
''Biz sizi koruruz'' kartvizitiyle AVM'yi haraca bağlamışlar

Zayn Malik gruptan neden ayrıldı ?

One Direction grubunun eski solisti Zayn Malik ilk kez hastalığını ve gruptan ayrılma nedenini açıkladı.

Zayn Malik gruptan neden ayrıldı ?
A+ A-

One Direction grubunun eski solisti 23 yaşındaki Zayn Malik, otobiyografisinde ilk kez hastalığını ve gruptan ayrılma nedenini itiraf etti.

Pakistan asıllı İngiliz şarkıcı, yeme bozukluğu olduğunu ve bu nedenle büyük acılar çektiğini kaleme aldı.

The Sun’ın haberine göre Malik; üç gün boyunca hiçbir şey yemeden durabildiğini ve sonunda hastalanarak yataklara düştüğünü, bu nedenle işinden geri kaldığını yazdı.

"NORMAL BİR HAYAT İSTİYORUM"
 
2015 yılının mart ayında ‘Spot ışıklarından uzak kalmak istiyorum, 22 yaşında normal bir insanın yaşadığı gibi bir hayat yaşamak istiyorum’ diyerek One Direction'dan ayrılan ve hayranlarını şaşırtan Zayn Malik, kitabında şunları yazdı:

"NE KADAR HASTAYMIŞIM"

"2014’teki fotoğraflarıma baktığımda inanamıyorum, ne kadar hastaymışım. Bunu daha önce toplum içinde hiç telaffuz etmedim, gruptan neden ayrıldığımı da hiç söylemedim ama sebebi buydu."

ÖLDÜRDÜĞÜNÜ ANLADIM
 
 "Yeme bozukluğu nedeniyle büyük acılar içindeydim. Hastalığımın farkında da değildim ama bir süre sonra beni içten içe öldürdüğünü anladım."

DESTEK SEVGİLİDEN

Yakın zamanda anksiyete problemi olduğunu ve bu nedenle birçok gösterisini iptal etmek zorunda kaldığını söyleyen Malik’e kız arkadaşı ünlü top model Gigi Hadid de destek vermişti.